Super finále s Vikym Cabadajem …

Super finále s Vikym Cabadajem …

V sobotním podvečeru 30. září se sjely nejlepší Superbabičky do Jaroměře, aby se ve velkém sálu Městského divadla utkaly o titul absolutní královny v soutěži  CELLBES  SUPERBABIČKA desetiletí České republiky. Pořadem prováděl místo indisponovaného Josefa Náhlovského  Jan Antonín Duchoslav, kterého všichni známe především z kultovního filmu Sněženky a machři. O hudební doprovod se postaralo populární duo Galánečka.
Do finálového galavečera postoupily tyto dámy.
Marie Wolfová z Uhlířova u Opavy, Zdeňka Táborská z Doks, Naděžda Preisslerová z Brna, Blanka Křížková z Hradce Králové, Eva Matoušková z Prahy, Eliška Volmutová z Heřmanova Městce a Olga Rácová z Prahy.

V porotě, která měla nelehký úkol zasedli : předseda Vladimír Tauchman, starosta města Jaroměř Jiří Klepsa, místostarosta města Dobruška a krajský zastupitel za ANO Petr Sadovský, manažerka firmy  CELLBES Irena Výšková, manažerka STUDY CZ Pavla Pulchart, umělecká maskérka Dermacol Daniela Svobodová, umělecká fotografka Jitka Pacovská a naše nejúspěšnější soutěžící Renata Šťastná.

Co říci k vlastnímu průběhu finálového galavečera ?
Byl to nepřetržitý proud humoru, šarmu a elegance, osobitě a duchaplně moderovaný Janem Antonínem Duchoslavem. To vše doplněné skvělou Galánečkou za asistence nadšeného publika. Pokusím se být průvodcem programu pro ty, kteří neměli možnost být v sále Městského divadla v Jaroměři. Na pomoc si beru přiloženou fotogalerii a videa po zpracování.
Galánečka se svým megahitem Šenkýřka, hned od začátku navodila tu správnou pohodovou atmosféru. Po představení poroty a soutěžících se rozeběhl program úvodním rozhovorem a interpretací vtipu. Ve volné disciplině mohly soutěžící naplno uplatnit svoji kreativitu. Nejvíce zaujala vystoupení Zdeňky Táborské, jako tajemné tanečnice z orientu, Blanky Křížkové scénka s vnoučaty Mach + Šebestová s kouzelným sluchátkem a rokenrolová taneční kreace s přemetem Olgy Rácové. Závěrečná disciplina proběhla v outfitech od generálního partnera CELLBES, který nabízí zejména dámské, ale i pánské vkusné oblečení a bytové doplňky. Určitě najdete inspiraci na www.cellbes.cz .

Nastalo závěrečné vyhodnocení soutěže. Všechny finalistky byly za své výkony a nasazení odměněny dárky od partnerů finále, kterým bychom chtěli tímto poděkovat.


Generální partner CELLBES – věnoval 7 soutěžícím a jedné náhradnici produkty z aktuální nabídky dle vlastního výběru v ceně 7.000,- Kč.
pan Anrej Babiš - hlavní cena pro vítězku /pobyt pro dvě osoby na Čapím hnízdě,
agentura STUDY CZ – jazykové pobyty,
město Jaroměř - dárky + finanční podpora,
BECHER – dárková souprava z třináctého pramenu,
vinařství Mutěnice – to nejlepší z nabídky,
DERMACOL – kosmetický balíček + líčení,
Mileta a.s. Hořice – dárkové balení ručníku a kapesníků
Cukrářská výroba Forgáčová a Suchanová Josefov – zákusky

Dárky pro finalistky předávaly mimo zúčastněných partnerů vítězky minulých ročníků :
paní Jitka Roudová z Plzně, Alena Plšková z Brna, Jana Mikulcová z Lázní Luhačovice a Renata Šťastná z Brna.
Velké poděkování patří také zaměstnancům a technikům Městského divadla Jaroměř, kteří vytvořili ideální podmínky pro uskutečnění a zdařilý průběh tohoto finále. Děkujeme také paní Marii Krepsové za naaranžování divadelní scény.

Už Vás nebudeme napínat, která z těchto soutěžících získala titul a stala se tak královnou českých babiček.
Z hlasování poroty se jí stala Olga Rácová. Zíkala tak hlavní cenu, kterou předal pan Petr Sadovský.
Se svými dojmy z pobytu se vítězka svěří ve vlastní reportáži, kterou najdete na našich stránkách.

Po té následovalo pohodové posezení při závěrečném rautu se všemi zúčastněnými a v tradiční pohodě jsme nechali odeznít soutěžní emoce s kytarou Zdeňka Baného


1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdičky (hlasů: 87, průměr: 5,00 z 5)
Ukládám ... Ukládám ...