DÁMA ROKU ČR 2018 se představuje…

DÁMA  ROKU ČR 2018 se představuje…
Volné pokračování tradičních soutěží pro aktivní babičky, které si za dosavadních dvanáct ročníků získalo mnoho příznivců v celé České republice. Závěrečné vyhlášení se letos konalo 19. listopadu v Adalbertinu v Hradci Králové.

Soutěž  Dáma roku České republiky 2018 probíhala od jara. Soutěžící musely zvládnout etiketu stolování, vědomostní kvíz, módní přehlídku, moderování diskusního fóra, internetovou anketu ,,Hlas od srdce“, sehrání veselé scénky z kultovního filmu  Zítra to roztočíme drahoušku, kde se zdařile vložily do rolí Heleny Růžičkové a Stelly Zázvorkové a svoji kreativitu předvedly ve volné disciplíně. To vše je názorně zdokumentováno na  www.eurobabicka.cz .

V Adalbertínu se soutěžící představily a početné publikum pobavily interpretací vtipu. Nyní se ještě představí čtenářům Novinek. Jako první paní Olga Rácová z Prahy, dále následovaly Zdeňka Vítková z Židlochovic u Brna a nakonec  Jaroslava Rockenschaubová z Nového Strašecí. Další disciplínou a to již závěrečnou byl tanec, na pódiu se tančil valčík. Všechny soutěžící stejně v celém průběhu zaujaly maximálním nasazením a vynikajícími výkony.


Celkovou vítězkou se stala paní Zdeňka Vítková, cenu relaxační pobyt na Čapím hnízdě pro dvě osoby v hodnotě 30.000,- Kč, kterou věnoval pan Andej Babiš,  předala paní Monika Štayerová,  první zástupce primátora statutárního města Hradec Králové.

Poděkování za další zdařilou soutěžní akci patří všem soutěžícím, našim partnerům a sponzorům, členům realizačního týmu, bez kterých by nebylo možné naše soutěže pořádat.

Naše soutěžící si za celoživotní práci, péči a lásku zaslouží – úctu, uznání a poděkování. To je důvod proč tuto soutěž pořádáme. Jsou to dámy v nejlepších letech, které se dokáží orientovat v dnešní hektické době, cestují, vzdělávají se, neodpírají si radostí a pokušení. A v neposlední řadě dokáží pozitivně prezentovat svoji osobnost, smysl pro humor šarm a eleganci.


Pokud si chcete dodatečně užít skvělou atmosféru popisované soutěže, máte možnost na  www.eurobabicka.cz

video:


1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdičky (hlasů: 68, průměr: 5,00 z 5)
Ukládám ... Ukládám ...