Připomeňme si, že projekt…

Připomeňme si, že projekt…

Dovolte mi, abych s přicházejícím novým rokem popřála všem našim soutěžícím, partnerům i dalším příznivcům projektu Eurobabička, pevné zdraví, hodně elánu a osobních úspěchů v životě.

Připomeňme si, že projekt Eurobabička je pro dámy v nejlepších letech, kterým vyšší věk není překážkou, ale naopak to dokáží pořádně rozjet v soutěžích, které pro ně tým redakce připravuje. Je ale důležité, pokud se přihlásíte, přistupovat k soutěži zodpovědně, seznámit se s propozicemi soutěže a dodržovat je.

Pokud vám bylo 50 + ať jste babičkami nebo ne, můžete se přihlásit do soutěže Eurobabička o Dámu roku České a Slovenské republiky 2019.

Pokud jste soutěživý typ, máte alespoň základní znalosti s PC, bylo vám více jak 50 let, můžete se přihlašovat. Vyplňte přihlašovací formulář a nezapomeňte přiložit aktuální fotografii.

Těšíme se na vaše přihlášky.

Manažerka projektu EB

Vlaďka Tauchmanová

Přejeme vám, aby byl váš příští rok, který se za chvíli bude psát, přesně takový, jaký byste ho chtěli mít a ať vám život naservíruje samé hezké zážitky, splněné sny a příjemná překvapení.

Hodně zdraví, lásky, k tomu úsměv a v životě samý úspěch.

Redakce EB

Dámy a pánové, milí návštěvníci našich stránek.

Opět se nám blíží Vánoce a s nimi i konec roku. Proto přijměte od redakce Eurobabička všichni příznivci, partneři, soutěžící… poděkování za spolupráci a podporu projektu Eurobabička.

Připravujeme pro vás ohlédnutí na roky minulé a to formou video střihu ,, Perličky naší babičky.

Pod tímto titulkem zde najdete několik sestřihů videí z historie soutěží, které vám postupně budeme přinášet.

Najdete zde sestřih těch nejvtipnějších a nejzajímavějších situací z natáčení. Bude to  takový silvestrovský bonbónek, takže si ho užijte a v novém roce 2019 ať zažíváte jen takové chvíle radosti, pohody a hlavně vše ve zdraví a s vitalitou, jakou ukazují naše finalistky.

Perličky naší babičky IV. díl:  proklikněte link

https://www.youtube.com/watch?v=hBNmIq-VP00


Perličky naší babičky III. díl:  proklikněte link

https://www.youtube.com/watch?v=3I9wDPUMAnM


Perličky naší babičky II. díl:  proklikněte link

https://www.youtube.com/watch?v=WRd5MargMXk&list=UUAnqNBmHpQ9NVmlgB6IgfpQ


Perličky naší babičky I. díl:  proklikněte link

https://www.youtube.com/watch?v=Yy5zIluvFnQ&feature=youtu.be1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdičky (hlasů: 25, průměr: 4,84 z 5)
Ukládám ... Ukládám ...