Reportáž z finálového galavečera MISSIS EUROBABIČKA 2011

Reportáž z finálového galavečera MISSIS EUROBABIČKA 2011

Šestý ročník stále populárnější oficiální soutěže MISSIS EUROBABIČKA 2011 České a Slovenské republiky jsme uspořádali v Lázních Poděbrady v Kongresovém sále na Kolonádě. Na finálový galavečer přijely prezentovat svůj smysl pro humor, šarm a eleganci nejlepší Eurobabičky z Čech, Moravy, Slezska a Slovenska, které úspěšně absolvovaly základní castingy a dokázaly se prosadit v náročném semifinále.
Finálový program začal live vystoupením finalisty aktuálního ročníku soutěže Superstar Martina Kurce. Diváky přivítala a uvedla úvodní soutěžní disciplinu osobnost TV Metropol paní Eva Jurinová, populární televizní moderátorka. Hudební doprovod obstarali manželé Skořepovi z České Skalice. Kosmetické a vizážistické služby na profesionální úrovni pro soutěžící a účinkující zabezpečoval tým MARY KAY vedený Petrou Gavlasovou.
První disciplinou bylo stručné představení soutěžící a interpretace vtipu. Tato disciplina rozjela soutěžní večer na plné obrátky dobré zábavy. Večer dále pokračoval volnou disciplinou a situační scénkou babička a kreativní vnučka v podání paní Elišky Volmutové Missis Eurobabička 2008. V závěrečné disciplině – modní přehlídce se naše soutěžící předvedly v modelech firmy NICOL z Třebechovic pod Orebem.
Po ukončení soutěžní části měla porota těžký úkol rozhodnout o závěrečném vyhodnocení letošního soutěžního ročníku. Slavnostní vyhlášení nejlepších jsme zahájili dekorováním v kategorii úvodního ročníku EURODĚDEČEK 2011. Na podiu byli dekorováni a odměněni pan Jiří Šebek za absolutní vítězství hlavní cenou sud 30 l piva Svijany a pan Ambrož Viglašský za nejlepší umístění v kategorii nad 60 let, oba získali také vítězný pohár od Skláren Bohemia Poděbrady. Spontánní potlesk provázel i vyhlášení vítězky MISSIS SYMPATIA Lázní Poděbrady paní Jany Fialové z Liberce a nejlepší MISSIS EUROBABIČKY nad 60 let paní Terezii Kornošové-Szabové z Bratislavy. V přestávce před dalším vyhlašováním opět vystoupil Martin Kurc.
Porota měla velice obtížnou práci vybrat mezi finalistkami ty nejlepší z nejlepších při mimořádně vyrovnané úrovni všech soutěžících jakou se vyznačoval letošní ročník. Třetí místo získala paní Renata Šťastná, na druhém místě se umístila paní Terezia Kornošová-Szabová. Nejvíce přesvědčila porotu a titul MISSIS EUROBABIČKA 2011 České a Slovenské republiky si zaslouženě vybojovala paní Alena Plšková z Brna.
Z průběhu finále se dozvíte víceve fotogalerii, která se objeví v nejbližší době bude se průběžně doplňovat.  Ale to je pouze jen bonbonek na dortu. Poděkování patří všem účastnicím letošního ročníku, svým nasazením a výkony přispěly k mimořádně úspěšnému průběhu soutěže. Tím dávají naši soutěži smysl a inspirují další babičky k tomu, aby se také zúčastnily naší soutěže.

Poděkování partnerům a sponzorům.

Lázně Poděbrady, TV Metropol, Sklárny Bohemia Poděbrady, hotel Bílá růže Písek, MARY KAY, Polabské mlékárny Poděbrady,Jihočeský kraj, pivovar Svijany, Plzeňský kraj, město Brno, Vegall pharma, Šedesátka, město Ostrava ,Radio Blaník, Starorežná-Granette, masokombinát Prantl, květiny Langrová Poděbrady, mlýny Voženílek, hotel Slavie Brno, Templářské sklepy, hotel Čertousy Praha, Radio Čas, NICOL, hotel Černigov Hradec Králové, Radio Petrov, hotel Mercury Ostrava.

Soutěže EURODĚDEČEK + EUROBABIČKA 2011 skončily a v tom okamžiku intenzivně připravujeme další ročník. Budeme se snažit, aby byl zase ještě lepší a dokonalejší než ty dosavadní a k tomu můžete přispět také vy, pokud se již nyní přihlásíte do dalšího ročníku.

Foto: Jaroslav Klinský, www.jardak.cz

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdičky (hlasů: 31, průměr: 4,87 z 5)
Ukládám ... Ukládám ...