iReporter ČT

iReporter ČT

S Dámou roku 2018 se rád vyfotil brněnský iReportér ČT René Rudzan


Pro ty, kteří snad ještě váhají s přihláškou do soutěže Dáma a Gentleman roku České republiky 2019, nabízíme:
rekapitulaci soutěže,
loňská vítězka paní Zdeňka Vítková  ve velké fotogalerii


Této soutěže se mohou zúčastnit ženy i muži z České republiky nad 50 let. Hlavními kritérii je umět zářit ve společnosti, příjemně vystupovat a základy na PC. Cílem této soutěže není jen zvolit vítěze, ale pomoci všem ženám i mužům v nejlepších letech k prosazení vlastních záměrů, dodání sebevědomí a probudit v každém z nich tu „Dámu a Gentlemana roku České republiky 2019“.


Projekt klade důraz na šarm, pohotovost, moudrost a smysl pro humor. S tímto zaměřením jsou vybírány soutěžní disciplíny. Naše generace neměla tolik možností uplatnit se v soutěžích tohoto typu, proto věříme, že se přihlásíte všichni, koho tento projekt zaujal a přijedete si rádi zasoutěžit. Bezesporu užijete dobré zábavy a získáte nových přátel, kterých není nikdy dost. Setkáte se s celebritami a rovněž pro vás budou připraveny atraktivní ceny od našich partnerů. Na webu eurobabicka.cz, budete průběžně informováni o všem co vás zajímá.

Také využijte možnost rozhovoru - mob.  722 302 503, nebo pište na – eurobabicka@seznam.cz


Loňská vítězka paní Zdeňka Vítková ve velké fotogalerii

V listopadu  minulého roku jsem se stala Dámou roku 2018. Čekala jsem až se oteplí, abych si výhru- víkendový wellnes pobyt na Čapím hnízdě mohla užít.

Počasí bylo opravdu aprílové,ale to nic nezměnilo na tom,abych absolvovala po dlouhé cestě z mého bydliště tříchodovou večeři dle vlastního výběru a večer 150 minut v nádherně zařízeném a nasvětleném WellnesSpa centru./Bazén s výřivkou,sauny,Kneippův chodník, večerní relax ve venkovní výřivce na  střeše a pod..

Úžasně byly osvětleny odpočinkové a relaxační prostory, všude tichá hudba, připravená voda na pití, ovoce , oříšky, mandle či sušené ovoce, sněhově bílé ručníky, prostěradla i župany.Hned z prvního dne jsem byla tak plná dojmů, že jsem vstávala neobvykle brzo.Zašla jsem si dopoledne zahrát bowling a před odpolední návštěvou WellnesSpa jsem se snažila nafotit vše, co se dalo,abych inspirovala dámy i gentlemany pro nastávající ročník 2019.

Na chvíli si udělal čas i manažer pan Jan Rott,aby se vyfotil s Dámou roku 2018 / tedy se mnou/ a byla u toho i docela legrace. Jen trochu zlobil vítr , šerpa mi pořád někde vlála.

Myslím , že další slova jsou zbytečná.Z fotografií vyplývá, co vše jsem mohla prožít, v krásném prostředí s mnoha aktivitami a  příjemným personálem.Nejvíce jsem relaxovala i ve dne na střešní výřivce, kde mě fascinoval klid, pohled na  pár hnízdících čápů na vysokém komíně a teplá voda,s kterou jsem si hrála a je zachycena na fotografiích.

Udělejte si čas a pojďte se se mnou projít po Čapím hnízdě.Byl to pro mě úžasný zážitek a přeji to každému, kdo má odvahu, chuť nebo chce překonat sám sebe a přihlásí se  do soutěže tak, jako jsem to udělala já.Byl to dobrý nápad a ničeho nelituji.

Víkendový pobyt byl pro mě velkou a nezapomenutelnou odměnou.♥
Nepřehlédněte !!!
Bude následovat velká fotogalerie :
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdičky (hlasů: 12, průměr: 4,83 z 5)
Ukládám ... Ukládám ...