Můj aprílový víkend na Čapím hnízdě…

Můj aprílový víkend na Čapím hnízdě…

V listopadu  minulého roku jsem se stala Dámou roku 2018. Čekala jsem až se oteplí, abych si výhru- víkendový wellnes pobyt na Čapím hnízdě mohla užít.

Počasí bylo opravdu aprílové,ale to nic nezměnilo na tom,abych absolvovala po dlouhé cestě z mého bydliště tříchodovou večeři dle vlastního výběru a večer 150 minut v nádherně zařízeném a nasvětleném WellnesSpa centru./Bazén s výřivkou,sauny,Kneippův chodník, večerní relax ve venkovní výřivce na  střeše a pod..

Úžasně byly osvětleny odpočinkové a relaxační prostory, všude tichá hudba, připravená voda na pití, ovoce , oříšky, mandle či sušené ovoce, sněhově bílé ručníky, prostěradla i župany.Hned z prvního dne jsem byla tak plná dojmů, že jsem vstávala neobvykle brzo.Zašla jsem si dopoledne zahrát bowling a před odpolední návštěvou WellnesSpa jsem se snažila nafotit vše, co se dalo,abych inspirovala dámy i gentlemany pro nastávající ročník 2019.

Na chvíli si udělal čas i manažer pan Jan Rott,aby se vyfotil s Dámou roku 2018 / tedy se mnou/ a byla u toho i docela legrace. Jen trochu zlobil vítr , šerpa mi pořád někde vlála.

Myslím , že další slova jsou zbytečná.Z fotografií vyplývá, co vše jsem mohla prožít, v krásném prostředí s mnoha aktivitami a  příjemným personálem.Nejvíce jsem relaxovala i ve dne na střešní výřivce, kde mě fascinoval klid, pohled na  pár hnízdících čápů na vysokém komíně a teplá voda,s kterou jsem si hrála a je zachycena na fotografiích.

Udělejte si čas a pojďte se se mnou projít po Čapím hnízdě.Byl to pro mě úžasný zážitek a přeji to každému, kdo má odvahu, chuť nebo chce překonat sám sebe a přihlásí se  do soutěže tak, jako jsem to udělala já.Byl to dobrý nápad a ničeho nelituji.

Víkendový pobyt byl pro mě velkou a nezapomenutelnou odměnou.♥Nepřehlédněte !!!

Bude následovat velká fotogalerie :

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdičky (hlasů: 5, průměr: 5,00 z 5)
Ukládám ... Ukládám ...