Vážená redakce…

Vážená redakce…

Jsem na dovolené v Egyptě a myslela jsem si, že už mě v životě nic nemůže překvapit. A přece. Naskytla se mi příležitost, kterou jsem uchopila jak se říká doslova za pačesy. I když se to zdálo být na první pohled lehké, opak byl pravdou. Ale rozhodla jsem se, že do toho půjdu. Říká se, že někdo je takzvaně “ za vodou “ , ale já se chtěla stát i přes svůj věk „modelkou“ pod vodou!

Než si pan Roman udělal na své dovolené chvíli času, zkusila jsem si, zda pod vodou dokáži mít otevřené oči a případně se usmát.  Předem jsem upozornila, že nosím brýle, ale on mi řekl, že by to mohla být přednost. Jen škoda, že moje brýle jsou samozabarvovací i pod vodou a nejsou dobře vidět moje krásně nalíčené oči vodě odolnými kosmetickými přípravky.

Z mnoha nepoužitelných fotografií se přece jenom některé alespoň trochu podařily  a já se přiznám, že jsem na ně tak trochu pyšná! Poprvé v životě, bez velkých příprav a pouze s mojí fantazií!!

Pan Roman fotí nejen ženy pod vodou, ale také podmořský svět v různých mořích světa.
Já mu tímto děkuji za trpělivost, ochotu a odvahu, že mé přání zkusit focení pod vodou neodmítl.

Přeji Dámě a gentlemanovi roku 2019 hojnost kreativity, fantazie a příležitosti ke smíchu,  radosti a dobrého pocitu z hezky použitých chvil ve dnech příštích.

Sluneční pozdrav od Rudého moře zasílá Zdeňka Vítková Dáma roku 2018


1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdičky (hlasů: 22, průměr: 5,00 z 5)
Ukládám ... Ukládám ...