Partnery semifinále jsou…

Partnery semifinále jsou…

Becherovka, Dermacol a pivovar Svijany.

Představujeme zde tým semifinalistek, které budou soutěžit o Dámu roku České republiky 2019. Zde vidíte, že na věku nezáleží. Ať mají 50 či více let, vypadají všechny skvěle.Ilonka Šnorychová
Most
Tančím, plavu, jezdím na kole. Ráda vyprávím fóry.

Zdeňka Šedivá
Dobruška
Mám ráda zábavu a srandu. Beru věci s nadhledem.
Svůj volný čas věnuji rodině.
Nemám ráda lež a faleš.
Ráda vařím a peču, mým koníčkem, ač pro někoho ne moc oblíbená zábava, je úklid.

Jitka Hrdličková
Chomutov
….mám ráda život a vše, co k němu patří….

Ladislava Poulová
Praha
Mám hodně přátel, doma a v zahraničí, pravidelně s nimi komunikuji, osobně, přes Skype, facebookem apod. Scházím se s nimi např. v Dubaji, Anglii, Ženevě apod. Jsem společenský typ, mám ráda změny ve všem, stereotyp dlouhodobý mně nevyhovuje. Mezi mé záliby patří cestování, prioritně do jiných zemí, starost o rodinu, chalupu, sport-denně běhám a střídám s nordic walking, jízda na kole. Zajímám se o kulturu, výstavy, hudba, filmy, křížovky. A velkou zálibou je vaření a pečení.

Vlasta Holubová
MOST
Žiji aktivním životem, cvičím, plavu, mám ráda turistiku a cestování. Chodím na universitu třetího věku,učím se cizí jazyky.
Přeji všem soutěživým babičkám hodně elánu a pokud i mne vyberete budu ráda.

Ivana Fuksová
Meziboří
Mám ráda přírodu, tůry, ráda pracuji na zahrádce, věnuji se závodně agilitám, velký sportovec – potápění, lyžování, aerobic, hraní na kytaru, ráda čtu, cestuji, jsem nekuřačka, snažím se žít zdravě a jsem životní optimista

Jitka Papežová
Kaplice
Žiji v překrásné přírodě Novohradských hor, na jihu Čech. V Kaplici jsem založila ještě se dvěmi kamarádkami z turistického kroužku Spolek aktivních seniorů.
Moje zájmy – rodina, turistika, cestování a naše zahrádka u řeky Malše.
Vaše soutěž mne zajímá – počítám s tím, že něco podobného zorganizujeme i u nás. Jedu si k vám pro inspiraci a zkušenosti.

Miroslava Pupíková
Kralupy nad Vltavou

Myslím, že už se nemusím moc představovat, zúčastnila jsem se jednoho ročníku Missis Euro babička,  další bohužel nedokončila ze zdravotních důvodů. Protože nechci myslet jen na nemoc, chci ještě něco dokázat a tato soutěž je proto jak stvořená.

Jitka Mošovská
Písek

Původní povolání sekretářka. Nyní aktivní seniorka, cestuji, fotím, zúčastňuji se Budějovické senior defilé, mám ráda přírodu a dva pejsky.

Blahopřejeme vybraným adeptkám a přejeme všem pevné zdraví, neutuchajícího soutěžního

ducha a mnoho nezapomenutelných zážitků které je čekají.

O dalším dění kolem semifinalistek vás budeme informovat.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdičky (hlasů: 34, průměr: 4,94 z 5)
Ukládám ... Ukládám ...