Výzva všem krajům v ČR…

Výzva všem krajům v ČR…

Od roku 2006 naše společnost pořádá v České republice soutěže hlavně pro ženy 55+. Tyto soutěže jsou výborným prostředkem pro ty, které se chtějí prezentovat široké veřejnosti. S přicházejícím jarem, začíná i naše soutěž. Soutěž Dámu roku ČR 2020 jsme na výzvu mužů obohatili a budou soutěžit také pánové. Stanovili jsme název soutěže a vyhlašujeme
Dáma a Gentleman roku ČR 2020.

Proto bychom rádi pozvali ženy a muže 55+ do soutěže Dáma a Gentleman roku 2020. Pokud  ovládáte alespoň základy na počítači, jste šarmantní a vystoupit před veřejností pro vás není problém, tak je to šité na míru pro vás.
Účast v nejkvalitnější soutěži v této kategorii s dlouhodobou tradicí. Regionální castingy, semifinále a závěrečný finálový gala večer.
Prostor pro seberealizaci s využitím vlastního smyslu pro humor, šarmu a elegance.
Pohodová atmosféra přispívající k navázání nových přátelství.

To ale nesmíte zapomenout, že uzávěrka přihlášek je do 30. dubna 2020  !!!


Existuje hodně soutěží, pro babičky, dámy, soutěže MISS, MISSIS a mohli bychom pokračovat. Napadlo vás někdy zamyslet se nad tím, proč tyto soutěže vznikají? Podle jakých kriterií a zásluh je vítěz ?

A jak jste se vlastně pobavili?

Odpověď u nás nenajdete. Protože u nás se právě teď hledá Dáma a Gentleman ČR 2020, ale pozor, ne dle krásných šatů a makeupu. U nás se hledá ztracený humor. Humor, který se pomalu a nenápadně vytrácí.

Pomůžete nám jej společně najít? Určitě stojí za to se alespoň pokusit.

Ptáte se jak na to?

Stačí se přihlásit do týmu Dam a týmu Gentlemanů. Ostatní nechte na nás. Pokud vám bylo 55 a více let, tak je to právě pro vás. Stačí vyplnit přihlášku, kde napíšete něco o sobě a přiložíte foto vaší osoby. Má to však jednu podmínku. Musíte mít absolutní smysl pro humor.

A protože to bez ocenění nejde, budou pro vás připraveny dárky a hodnotné ceny.

V čem se bude soutěžit? To už nechte na nás, určitě to zvládnete.

Mohou se přihlásit páry, kluby i ti, co již soutěžili v minulých ročnících.

Tak jdete do toho ?

Budeme se těšit na vaše přihlášky. Proklikněte zde :

Přihlašovací formulář

Redakce EBZavzpomínejte s námi ve chvílích   SILVESTROVSKÉ  POHODY :Stačí prokliknout linky, které budou zde doplňovány.Zábavný soutěžní pořad :

V menších blocích videozáznamu  vám zde představujeme soutěžní zábavný pořad s vyhlášením Dámy roku České  republiky 2019.

.

Hlavními partnery jsou : Blancheporte, Dermacol, Mileta Hořice a Město Jaroměř.

Další partneři : Pivovar Svijany a  Becherovka..
1.díl – moderátor představuje soutěžící :

2.díl – volná disciplína :

3.díl – módní přehlídka :

4.díl – vyhlášení :

Děkujeme našim partnerům za podporu projektu

EUROBABIČKA  České republiky

Tato podpora ve formě záštity, finančního příspěvku, darů, nám umožňuje neustále zvyšovat soutěžní a společenskou úroveň našeho projektu a tím se také připojují k poděkování našim dámám- babičkám, za jejich celoživotní práci, péči a lásku.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdičky (hlasů: 64, průměr: 5,00 z 5)
Ukládám ... Ukládám ...