Super Dámy ČR…

Super Dámy ČR…

přivítá hotel Vyhlídka.

Nominovány byly:

Eliška Volmutová, Zdeňka Táborská, Eva Přívratská, Naděžda Preisslerová, Renata Šťastná, Božena Bušková, Alena Plšková, Marie Starová, Květa Kohoutková, Jaroslava Hátlová, Hana Matějková, Eva Matoušková, Růžena Polesná, Soňa Šedivcová, Jitka Mošovská, Ilonka Šnorychová, Iva Syrovátková, Ivana Baná, Marie Wolfová a Renáta Hlobilová.


Více v rubrice  :  http://www.eurobabicka.cz/?p=21797


Letos se budou  rozdělovat Ceny ředitele Eurobabička z.s . Cílem je vyzdvihnout konkrétní osobnosti, které svou prací, výkony či aktivitami představují či představovaly významný přínos pro projekt Eurobabička z.s.


Přátelská společnost, bohatý program,  soutěže o pěkné ceny,  to vše pro vás chystá Eurobabička z.s. hned začátkem prázdnin a to ve Wellness hotelu Vyhlídka, která se nachází v klidné lokalitě nad městem Náchod, v těsné blízkosti turistických a cyklistických cest. Hotel Vyhlídka je 30 minut chůze od centra Náchoda.

Popis

Hotel Vyhlídka je součástí příjemného uzavřeného komplexu s vlastním parkovištěm. V restauraci a na zahradní terase si můžete vychutnávat chutné pokrmy české a mezinárodní kuchyně. Na přání jsou pořádány večírky s grilováním. Wellness zázemí zahrnuje bazén se slanou vodou i finskou a bio saunu. Můžete se těšit také na kulečník a minigolf.

Příjezd v sobotu 4. července odpoledne a rozloučení 6.července v pondělí po snídani.


Máte se na co těšit. ☺1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdičky (hlasů: 167, průměr: 5,00 z 5)
Ukládám ... Ukládám ...