Přátelství dává smysl…

Přátelství dává smysl…

29.12. 2020

Vážení přátelé,

Můžeme mít tisíce přání, tužeb a snů, ale jen štěstí, zdraví, láska a přátelství dává smysl našim dnům.

Láskyplný rok 2021 přeje  tým  Eurobabička z.s.


Rovněž  bychom vám rádi poděkovali za spolupráci a věrnost, proto jsme pro vás připravili malý dárek formou videí. Věříme, že naše vzájemná spolupráce bude pokračovat i nadále a do nového roku 2021 vám přejeme mnoho zdraví, lásky, štěstí, úspěchů a také sladký a veselý život nejen s námi.Za projekt EB
Vlaďka a Vladimír Tauchmanovi

Vzhledem ke covidové situaci, kdy některé postihla nemoc nebo karanténa a nedostali  se k natočení videa,  zůstáváme společensky omezeni.  Oceňme alespoň snahu tvůrců, kteří to v těchto složitých podmínkách zvládli.

Ale nevěšte hlavu, ještě není konec, připravujeme pro vás další porci zábavy.


Video zde :

Přejeme příjemně prožitý adventní čas í svátky vánoční v této nelehké době a aby bylo opět vše pěkné jako před 20 lety. Ty roky nám již nikdo nevrátí, ale vzpomínky zůstávají.

Video:Už jen do konce listopadu můžete posílat domácí videa, která jste natočili na naši výzvu, pro účely bezpečného Silvestra na webu Eurobabička.

Snad se vám podaří znovu objevit humor, kterým jste oplývali v minulých letech. Videa nemusí být dlouhá, ale měla by obsahovat  vtipy, humorné scénky, zpěv, přání do nového roku 2021 atd.

Vy, co točíte na mobilní telefon nezapomeňte, otočit jej na šířku !!!

Nejlepší videa odměníme.


Těšíme se na vaši tvorbu.

Redakce EB

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdičky (hlasů: 35, průměr: 5,00 z 5)
Ukládám ... Ukládám ...