Obálka 14 – Iva Syrovátková

Odkaz na video :

Vaším úkolem je pokračovat ve videu a poděkovat svými slovy zdravotníkům a také všem složkám integrovaného záchranného systému. Za jejich nasazení a práci v těchto dnech.


Můžete se natočit sami na selfie a video poslat, co nejrychleji vám to půjde, na eurobabicka@seznam.cz  – přes -  ulozto.cz – zdarma, messenger, nebo WhatsApp…atd.3. Úloha od redakce pro Ivu :

Prohlédněte si pozorně fotografii na hlavním rotujícím banneru /označenou 3. úloha od redakce/.

Máte za úkol vytvořit k této fotografii reportážní článek do novin.

redakce EB

Odpověď :


Jdu takhle jednou na procházku lesem v Orlických horách, svítí sluníčko a vidím na holé pasece dvě individua, dvě lidské postavy. Zastavím se a sleduji je. Nevěřím vlastním očím, že dva dospělí lidé válí na sněhu sudy, jezdí na sáňkách, na pekáči, stavějí sněhuláka, koulují se a dokonce běhají na běžkách. Postavili si běžeckou stopu ve tvaru osmičky a krouží po ní. Uprostřed křížení mají malý můstek, kde mohou i skákat a kde předvádějí neuvěřitelné triky. Náramně si to užívají a světe div se, ani nespadnou. Nemohu odtrhnout oči od té podívané. Je tam spousta energie, radosti z pohybu, dobré nálady a pohody. Pro mě balzám na duši a potěšení pro oči. Začalo se stmívat. Oba aktéři své „medvědí hrátky“ ukončují, sbírají po svahu své zimní pomůcky a unavení, ale spokojení, odchází pryč. Co je to za lidi? Nezná je někdo? Musím se s nimi seznámit a příště jdu také i s vnoučaty. Takovou sdílenou radost ze života chci prožívat co nejčastěji.

Iva Syrovátková2. Úloha od redakce pro Ivu :

Pokud to pandemie dovolí, uspořádáme pyžamový ples s vyhlášením nejlepšího kostýmu.

Můžete se těšit na žívou hudbu, panák pro účastníky v pyžamu zdarma.

Nafoťte se a pošlete foto, na eurobabicka@seznam.cz , v jakém kostýmu byste se zúčastnila, případně i Váš  doprovod.

redakce EB

Odpověď :

Jsem drobnější postavy, ale na pyžamový bál se chystám jít za „velké zvíře“ a hodlám si to užít.
Zdraví Iva Syrovátková1. otázka  redakce pro Ivu :

Česká televize nám nabídla role do TV inscenace pro vás  Eurobabičky.

Pracovní názvev inscenace ,, Dvanáct měsíců s Eurobabičkou.“

Otázka zní : Jaká role by Vám vyhovovala ?

redakce EB

Odpověď :

Zdravím redakci a odpovídám na otázku, jaká role by mi s Eurobabičkou ve dvanácti měsících vyhovovala. Nejspíše měsíc říjen, ve kterém jsem se narodila a ke kterému mám srdeční vztah. Na podzim se krajina krásně obarví, ovoce dozrává, plodiny vydávají svoji úrodu, zvířata si vybírají partnery,… je to čas připravit se po práci na zasloužený klid a odpočinek při dlouhých zimních večerech. Krásná představa. Zdravím a přeji ať se vše ke spokojenosti podaří.

Iva Syrovátková


1. otázka :

Chtěla bych se setkat s Ivou Syrovátkovou a zeptat se jí, jestli má ještě toho kamaráda v tanečních.

Hezký den
Eva Přívratská

Odpověď :

Odpověď Evičce ohledně tančícího kamaráda. Ano, rádi bychom pokračovali, ale teď bohužel nejde téměř nic, natož společenské tančení. Musíme být trpěliví, ukáznění a v pohodě, aby se vše mohlo vrátit do starých kolejí /alespoň částečně/. Věřím, že vše dobře dopadne. Srdečně zdravím a vzpomínám na pěkné a veselé chvíle při soutěžení.

Iva Syrovátková


2. otázka pro Ivu :

ahoj Ivčo, už je to deset let, co jsme spolu soutěžily. Čas je neúprosný a léta nám neustále přibývají. Mám radost, že ještě i po těchto letech jsme stále „mladé „, hravé a plné neskutečných nápadů a ztřeštěností. Ráda Tě uvidím. Těším se na setkání.

Otázka pro Tebe :
Jak sis užila své vítězství v soutěži Eurobabičky “ Rakovina, věc veřejná“ a jak na tu atmosféru vzpomínáš?

Květa Kohoutková

Odpověď :

Milá Květuško, také Tě ráda uvidím a budeme moci zjistit jaké jsme mladé, hravé a stále ztřeštěné. Nyní odpověď na Tvou otázku: Především jsem měla velikou radost, že jsem v konkurenci 12 úžasných babiček čestně obstála a přiznám se, dodalo mi to zdravé sebevědomí. Moc ráda na celou akci vzpomínám a cením si ji jako jednu z nejlepších zkušeností v mém životě. Jestli vše vyjde, moc se na vás všechny těším.

Srdečně zdraví Iva Syrovátková

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdičky (hlasů: 6, průměr: 5,00 z 5)
Ukládám ... Ukládám ...