V nejlepším okamžiku…

V nejlepším okamžiku…
aktualizováno 13.9.  2021

…když sledujeme náš oblíbený pořad nebo film… šup a vklouzne nám tam reklama. Reklamy jsou už pomalu na všechno, co potřebujeme více či méně k životu.

Ale pozor! Všimli jste si někdy, že by probíhala reklama v televizi třeba na cukr, sůl, ocet, droždí, kolíčky na prádlo, nebo třeba reklama na hotel pro psy?

My to ale napravíme.


Eurobabička neskrývá 14 dam, které se různými soutěžemi vypracovaly až na post nejvyšší a staly se tak osobnostmi projektu EB, ale naopak. Dává jim stále příležitost ukázat svoje přednosti i talent všem, kdo má rád dobrou zábavu, okořeněnou patřičnou dávkou humoru, kterého není nikdy dost.

Zanedlouho budeme těmto dámám předávat kalendář „12 měsíců očima Eurobabiček,, který byl společně nafocen.

To bychom nebyli my, abychom neoprášili staré časy a tyto skvělé dámy ještě nenechali trošku zasoutěžit.

Jejich úkolem bude natočit video, kde ztvární reklamu na jeden z uvedených produktů.

Nabídka :

reklama na cukr, sůl, ocet, droždí, kolíčky na prádlo a reklama na hotel pro psy.

Soutěžit se bude o nádherný dárek, který vítězka dostane právě při předávání kalendáře.
Hotovou reklamu pošlete zde https://www.uschovna.cz/
Věříme, že se rády zapojíte a náležitě se u toho pobavíte.
Videa přijímáme nejpozději do 15. října 2021
————————————————————–

Dvanáct měsíců a každý je jiný…co bude dál, nikdo neví.

Co nás čeká až převezme vládu měsíc září, nebudeme předbíhat.
Vraťme se na chvilku zpět, na náš sobotní den, který jsme prožili s báječnými lidičkami – týmem Eurobabiček. Bylo nám ctí setkat se s osobnostmi, kteří ani na chvilku neváhaly v tak horký den ujet kus cesty, abychom se mohli setkat, obejmout se, zavzpomínat a nafotit kalendář 2022, který nám bude připomínat, že jsme schopny něco obětovat a vyjádřit tak lásku a úctu všem.

Za to ze srdce děkujeme, děkujeme za báječný den, prožitý s vámi všemi i za  dopisy které nám píšete.

Vladimír a Vlaďka

Níže z vašich dopisů, které pohladili po srdíčku.


Video zde :

Milá Vladěnko a Vláďo, chci Vám moc poděkovat za možnost setkání na sympatickém Statku v Provodově. Setkání bylo velmi milé, zdařilé a příjemné. Ráda jsem se se známými viděla a nové babičky poznala. Myslím, že jsme dobrá parta, která se dokáže nejen pobavit, ale i když je potřeba, zabrat. Krásně jste to zařídili a zorganizovali. Byl to zábavný a velmi příjemný víkend, na který budu dlouho vzpomínat. Doufám, že se podaří další setkání při předávání kalendářů. Ráda se zúčastním, popřípadě podle svých sil i pomohu. Přeji Vám krásné prázdniny plné zdraví, úžasných zážitků, relaxace a pohody. Mějte se moc krásně, s poděkováním a vzpomínkami zdraví Iva.
Děkujme, že žijeme.

Vážená Vladěnko a Vladimíre,můj obdiv za úchvatné setkání patří právem Vám. Byl to adrenalinový víkend, který nás všechny bude provázet při vzpomínkách. Chci z celého srdce poděkovat za nová přátelství, kterých si velmi cením. Přeji Vám všem krásné léto a mnoho zážitků v něm. Ještě jednou velké díky za přátelskou společnost v Hostinci ve statku u Nového Města n/Metují. Na shledanou moji milí. Maruška

Milé dámy, milé kamarádky a milý kamaráde,
zažili jsme si všichni adrenalinový víkend díky Vlaďce a Vladimírovi. Byla to paráda. Prostředí, ve kterém jsme ho prožil, bylo velmi příjemné.
Počasí nám vyšlo, nikdo se nezranil a načerpali jsme spoustu inspirace a dobré nálady.
Děkuji Vám z celého srdce za přátelství. Těším se, že se potkáme u předávání kalendáře, pokud se tak uskuteční???
Prosím Vás, nějaké fotografie jsem dala na Facebook, tak kdo si mě najdete, můžete je sdílet. Chtěla jsem Vám to všem poslat mejlíkem, ale bohužel se mi to nepodařilo.
Přeji Vám všem krásné léto a hlavně hodně zdraví!!!!Naděnce děkuji za fotečky!!!!
Mějte se pěkně, už teď je mi smutno
Květa

Ahooooj holky, bylo mi ctí, vepřovými hody a národním svátkem se s Vámi opět setkat. Krásná vzpomínka mně bude doprovázet po zbytek života… JSTE PROSTĚ NEZAPOMENUTELNÉ.

SPECIÁLNÍ PODĚKOVÁNÍ PATŘÍ VLADENCE A VLÁĎOVI, ŽE NÁS VŠECHNY DALY DOHROMADY, ZAŘÍDILI KRÁSNÉ PROSTŘEDÍ A O DARCICH ANI NEMLUVĚ.  Symbolická červená  ♥  ♥ ♥   a modrá srdca  ♥ ♥ ♥ pro Vlaďku a Vláďu.
DĚKUJEME.
Posílám Vám slíbené fotecky a těším se na eventuální další SCUK KLUBU MODERNÍCH BABIČEK… KMB
Z CELÉHO SRDCE POZDRAV VŠEM POSÍLÁ
NAĎKA

Ahoj Vladi a Vláďo,

moc děkuji za krásné zážitky v sobotu a nádherný dárek. Jsem moc ráda, že jsem se opět mohla se všemi vidět. Omlouvám se ještě jednou, že jsem nezůstala do neděle, ale bylo toho na mě po pohřbu, který byl ve čtvrtek, už hodně. Dojela jsem unavená domů, nechala jsem si zdát o tom, jak si užíváte večer. Moc ještě jednou díky a věřím, že se zase uvidíme. Eliška
PS: Těším se na reportáž z akce.
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdičky (hlasů: 33, průměr: 5,00 z 5)
Ukládám ... Ukládám ...