Vážené a milé babičky …

Vážené a milé babičky …

… ano, jste zde správně, na stránkách prestižní a oficiální soutěže MISSIS EUROBABIČKA 2012 České a Slovenské republiky. Naše soutěž je přiměřeně náročná, ale především pohodová a zábavná.

Nyní si můžete odpovědět na několik jednoduchých otázek :

-máte alespoň jedno vnouče ?
-máte smysl pro humor ?
-není pro Vás problém vystoupit před obecenstvem a kamerami ?
-používáte internet ?

Gratuluji, pokud jste si na všechny tyto otázky odpověděla kladně, tak jste to právě vy, která jste splnila základní podmínky pro přijetí do naší soutěže. K tomu ještě prosím vyplňte elektronicky formulář, přiložte aktuální foto, klikněte na odeslat a jste přihlášená. Po odeslání se Vám objeví upozornění, že přihlášení proběhlo úspěšně, pokud jste vše vyplnila správně.

Přihlásit se ale musíte nejpozději do 30. dubna 2012

Pak se budete moci těšit na základní casting, na který Vám pošleme včas pozvánku. Budete zařazena na místo nejblíže Vašemu bydlišti.

Proč se máte přihlásit, co Vám přinese účast v soutěži MISSIS EUROBABIČKA ?

Mimo hlavní ceny a titulu královny babiček , obdrží všechny finalistky pěkné dárky, získáte zdravé sebevědomí, obdiv okolí a veřejnosti, v neposlední řadě dobré přátele a nevšední žážitky.

Přeji Vám hodně úspěchů, aby jste našly v sobě chuť a odvahu se zapojit do VII. ročníku MISSIS EURO babička 2012 České a Slovenské republiky a všem ukázat, že ještě nepatříme do toho ,, Starého železa“, ale naopak.

Manažerka soutěže
Vlaďka Tauchmanová

Přihlašovací formulář:

Jméno a příjmení (vyžadováno)

Věk (vyžadováno)

Ulice, číslo (vyžadováno)

Město (vyžadováno)

PSČ (vyžadováno)

Telefon/Mobil (vyžadováno)

Email (vyžadováno)

Aktuální fotografie 1-2 (vyžadováno - max. velikost 300 kB)

Zde napište svoji stručnou charakteristiku (vyžadováno)

Soutěžící souhlasí s použitím fotografií se svojí osobou pro účely prezentace soutěže na webových stránkách a v dalších médiích hromadných sdělovacích prostředcích.

Soutěžící souhlasí s využitím osobních dat pro účely soutěže dle zákona 101/2000 Sb. v plném znění a prohlašuje, že všechny údaje pro potřeby soutěže jsou pravdivé.

Zasláním přihlášky do soutěže berete na vědomí, že jste seznámena s propozicemi a budete je dodržovat.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdičky (hlasů: 48, průměr: 4,92 z 5)
Ukládám ... Ukládám ...