Nacházíte se v archivu stránek. Pro aktuální verzi klikněte zde.

Komentáře

ke článku: Další fotografie a informace okolo finálového Galavečera
ze dne 24.10.2009, autor článku: Redakce

Komentář ze dne: 24.10.2009 23:21:35     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Jakub
Titulek: Chvála
Po shlédnutí MISS České republiky jsem se rozhodl napsat do Eurobabičky,protože jsem tuto soutěž viděl v přímém přenosu ve Velichovkách a řeknu Vám perfektní výkony dam, velice zábavné.
Mladá děvčata v Miss ČR - uši jak plachtáky, nevkusně oblečená,černá jim rozhodně nesedla,mluvila minimálně a ještě jim to nahnalo.Volné disciplíny nezajímavé až nudné, toporné.
Soutěž Eurobabičku moc chválím moc se líbila. Zdraví Jakub

Novinky
Databáze neobsahuje žádnou novinku.
Editorial
Měsíc od finálového galavečera je vhodná doba pro první vyhodnocení finále i celého soutěžního ročníku EUROBABIČKY 2009. Můžeme zhodnotit, co se dalo udělat jinak a lépe, nabízí se možnost porovnávat a bilancovat právě končící ročník s těmi předchozími. V tomto směru letošní ročník předčil vše, co bylo doposud u nás v soutěži babiček uskutečněno. Do soutěžního ročníku EB 09 se přihlásilo více než jeden tisíc babiček z Čech, Moravy a Slezska. Pro pořadetele to znamenalo enormní zatížení při základním výběru a organizování semifinálových předkol. Zde jsme se navíc setkali s téměř stoprocentní spolehlivostí a disciplinovaností. To vše zákonitě přineslo vyrovnanost a celkovou vyšší úroveň soutěžících. Významně stoupla společenská úroveň a prestiž soutěže. Příjemně nás překvapil zvýšený zájem sdělovacích prostředků, tisku, rozhlasu i televize. To vše přispělo k další popularizaci a informovanosti o naší soutěži. Získali jsme další důležité kontakty mezi neziskovými organizacemi, které mají aktivity mezi seniory. Další dobrou zprávou je, že se nám podařilo posílit organizační štáb o obětavé a spolehlivé loňské finalistky paní Zdeňku Mócovou a Elišku Volmutovou. Uzavíráme tímto soutěžní ročník 2009 a zahajujeme jubilejní V. ročník oficiální celostátní soutěže EUROBABIČKA 2010.

Redakce
Mediální partneři

Stránky Eurobabička byly vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.