Představujeme společnost Autoprofi Matějovský

Autor: Redakce <(at)>, Téma: Rozhovory, reportáže, Vydáno dne: 05. 10. 2009

1/ Kdy vznikla společnost Autoprofi & Matějovský?
Byla založena na jaře v roce 1992. Ještě téhož roku vybudovala „na zelené louce“ v Jaroměři autosalon se servisním zázemím a v září 1992 se začaly prodávat první vozy Škoda.
Své jméno vložil do názvu firmy jeden ze tří společníků, a sice pan Stanislav Matějovský, jenž je znám široké veřejnosti především svojí závodní aktivitou, která pro něho vyvrcholila v roce 2001, kdy se stal Mistrem Evropy v závodech tahačů ve třídě Super Race Truck.


2/ Jaké služby můžete nabídnout motoristům?
Prodej nových vozů Škoda, prodej a zprostředkování prodeje ojetých vozů všech značek, předprodejní a poprodejní servis , prodej originálních dílů a příslušenství, klempířské a lakýrnické práce a nonstop servisní služby motoristům

3/ Jakou zajímavou nabídku byste mohli v současné době našim zákazníkům nabídnout?
Akční limitovaná nabídka Škoda Fabia MAGIC: Jedinečná nabídka Magic je na bázi výbavového stupně Ambiente a nad rámec standardní výbavy obsahuje: klimatizaci s automatickou regulací a kombifiltrem, SunSet a čelní sklo se šedým pruhem, radio Beat, metalický lak , prodlouženou záruku na 4 roky/60 000 km a multifunkční ukazatel Maxi-DOT. Nabídka je platná pro všechny motorizace i pro verzi combi, a to v ceně již od 249 800,-- Kč. Zákaznická výhoda může dosáhnout úspory až 76 500,-- Kč.
Nový akční model Octavia Tour TRUMF: v akčním paketu Tour Plus získá zákazník za 10 000 další výbavu v hodnotě 45 000,-, která zahrnuje centrální zamykání, klimatizaci s mechanickou regulací Climatic, elektrické ovládání oken vpředu, elektricky nastavitelná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka, kliky a zrcátka v barvě vozu.
Tento je vyráběn v krátké verzi i ve verzi combi, a to ve dvou motorizacích: 1,6 MPI a 1,9 TDI. Tento model začíná u ceny 269 900,-- Kč. Cenové zvýhodnění v tomto případě může činit až 185 000,-- Kč oproti dosavadnímu ceníku Octavia Tour.

4/ Žhavou novinkou mladoboleslavské automobilky je SUV YETI. Co je vlastně SUV a přibližte nám YETIHO.
SUV je zkratka pro sportovní užitková vozidla. SUV kombinují výhody většího vnitřního a zavazadlového prostoru se schopností pohybovat se bez problémů i mimo silnice (off-road);). U SUV zcela nepřevládá ani ryze terénní ani ryze sportovní či užitná složka jejich použití - jsou navrženy tak, aby se mohly pohodlně pohybovat jak v městském prostředí tak mimo pozemní komunikace. Většina SUV má pohon na všechna čtyři kola (někdy označované jako 4WD nebo 4×4), tím se mohou těšit z výhod, které toto technické řešení poskytuje. Zpravidla větší a robustnější kola znamenají zvýšení výšky celého vozu a tím i úrovně, s níž řidič shlíží na vozovku - obecně má tak větší přehled a znamená to i větší bezpečí pro posádku vozidla.
Škoda Yeti je nabízena v pěti motorizacích, a to ve dvou benzinových verzích a třech naftových motorech. Celek vozu dotváří čtyři výbavové stupně. Tento model si můžete pořídit již od 359 800,-- Kč v benzinovém provedení a dieslová nabídka začíná na 459 800,-- Kč.

5/ Mnozí z nás netrpělivě očekávají Škodu Suberb v její nové verzi Combi. Pojďte nám ji také přiblížit.
Současná generace modelu Superb nabízí zákazníkům prostorný vůz s vyspělými technologiemi (motory TSI, převodovka DSG, adaptivní světlomety AFS, otevírání pátých dveří TwinDoor). Nové Combi k přednostem liftbacku přidává řadu dalších. Především velkorysý zavazadlový prostor 633/1 865 litrů s mnoha novými komfortními i funkčními prvky, dvoudílnou panoramatickou střechu s posuvným předním dílem, elektrické otevírání a zavírání pátých dveří s osvětlením, vyspělý pohon 4×4 a navíc v průběhu roku 2010 i systém bezklíčového odemykání, zamykání a startování vozu KESSY.
Nový Super Combi bude k dostání v čtyřech výbavových řadách a v sedmi motorizacích: čtyři benzínové a třech dieslových. Cena vozu začíná na 589 900,-- korunách.