Křest DVD z finálového galavečera

Autor: Redakce <(at)>, Téma: Soutěž €urobabička, Vydáno dne: 09. 11. 2009

Křest Po třech týdnech od finalového galavečera IV. ročníku soutěže EUROBABIČKA 2009 jsme se opět sešli v lázeňské restauraci ve Velichovkách s našimi partnery a příznivci. Hlavním bodem programu byl křest DVD s nahrávkou zábavného soutěžního programu Galavečera Eurobabičky 2009.

Podařilo se nám z autentické nahrávky, trvající déle než tři hodiny vytvořit hodinový koncentrát toho nejlepšího co nám finalový galavečer nabídl. Pro naše příznivce i širokou veřejnost, kteří neměli možnost se tohoto večera ve Velichovkách přímo zúčastnit to je jedinečná možnost jak si alespoň tímto způsobem přiblížit finálovou atmosféru.
Zájemcům můžeme nabídnout tento DVD. Můžete si objednat na redakční adrese. Letošní finále opět výrazným způsobem povzvedlo celkovou úroveň soutěže. Dostavil se i široký zájem sdělovacích prostředků. Zpravodajská aktualita proběhla celostátně na TV Prima. Česká televize - studio Brno natáčela finále do samostaného pořadu o Eurobabičkách. Reportáže vyšly v MF Dnes a celostátně v regionálních vydáních Českého deníku. To opět přispělo k další popularizaci a medializaci naší soutěže. Tímto jsme uzavželi soutěžní ročník 2009 a zahájili přípravy na jubilejní již V. ročník celostátní oficiální soutěže EUROBABIČKA 2010.