Kam se ztratila (národní) babička?

Autor: Redakce <(at)>, Téma: Soutěž €urobabička, Vydáno dne: 19. 11. 2009

Eurobabičky v TV je název pořadu České televize o kterém Vás budeme informovat. Letošním ročníkem soutěže EUROBABIČKA 2009 nás se svými kameramy a mikrofony doprovázela Česká televize, studio Brno prostřednictvím štábu pana režiséra Jiřího Šindara. Natáčecí dny proběhly u nás v redakci, v Babiččině údolí v Ratibořicích a na finálovém galavečeru v lázních Velichovky. Tento pořad je již vyroben, má svůj název "Kam se ztratila (národní) babička".

V tomto pořadu je věnován významný prostor účastnicím IV. ročníku soutěže Eurobabička a to jak soutěžícím, tak i členkám organizačního štábu. Původně se měl vysílat v letošním listopadu, ale proto, že má Česká televize dramaturgický záměr natočit pořad o jubilejním V. ročníku naší soutěže, bylo vysílání pořadu přesunuto na jaro 2010, kdy zahájíme soutěž EUROBABIČKA 2010 výběrovými castingy v různých místech Čech, Moravy i Slezska a to opět v místech s nejvyšším počtem přihlášených soutěžících babiček.
A kamery České televize nás budou provázet od samotných začátků až po závěrečný finálový galavečer. A možná ještě budeme pokračovat soutěží o nejlepší Česko – Slovenskou babičku, pokud se nám podaří dohoda se slovenskými patrnery. Jak je vidět, snažíme se stále naši soutěž nápaditě zdokonalovat a vylepšovat. Aktuálně pracujeme na tradičním silestrovském vydání.

Vaše redakce