Nacházíte se v archivu stránek. Pro aktuální verzi klikněte zde.
Soutěž €urobabička

Další fotografie a informace okolo finálového Galavečera

VítězkyVšem našim příznivcům děkujeme za jejich ohlasy. Snažíme se odpovídat na všechny vaše dotazy, podměty a připomínky, ale jsou letos v takové míře, že se musíme touto cestou omluvit, že vše nestíháme. Přinášíme další fotografie i ze zákulisí.

Máme pro vás několik dalších dobrých zpráv. V první řadě pro vás připravujeme exkluzivní DVD se záznamem celého finálového Galavečera soutěže. Dále vás pak budeme včas informovat o pořadu, který natáčela Česká televize v průběhu roku v naší redakci Eurobabičky v Babiččině údolí a hlavně při finálovém galavečeru soutěže EUROBABIČKA 2009. Chybět nebudou loňské i letošní finalistky, podíváte se takříkajíc pod pokličku soutěže.
Také vás už teď chceme pozvat k poslechu pořadu Sobotní kavárna radia OK. V sobotu 31. října od 10 do 11 hodin bude jeho hostem paní Vilma Svobodová, letošní vítězka soutěže EUROBABIČKA 2009.
To je prozatím vše, ale určitě to nejsou poslední postřehy a informace okolo letošního finále.

• Autor: Redakce • 24. 10. 2009 • 4046 přečtení • Komentáře: 1 • Přidat komentářInformační e-mailVytisknout článek
Novinky
Databáze neobsahuje žádnou novinku.
Editorial
Měsíc od finálového galavečera je vhodná doba pro první vyhodnocení finále i celého soutěžního ročníku EUROBABIČKY 2009. Můžeme zhodnotit, co se dalo udělat jinak a lépe, nabízí se možnost porovnávat a bilancovat právě končící ročník s těmi předchozími. V tomto směru letošní ročník předčil vše, co bylo doposud u nás v soutěži babiček uskutečněno. Do soutěžního ročníku EB 09 se přihlásilo více než jeden tisíc babiček z Čech, Moravy a Slezska. Pro pořadetele to znamenalo enormní zatížení při základním výběru a organizování semifinálových předkol. Zde jsme se navíc setkali s téměř stoprocentní spolehlivostí a disciplinovaností. To vše zákonitě přineslo vyrovnanost a celkovou vyšší úroveň soutěžících. Významně stoupla společenská úroveň a prestiž soutěže. Příjemně nás překvapil zvýšený zájem sdělovacích prostředků, tisku, rozhlasu i televize. To vše přispělo k další popularizaci a informovanosti o naší soutěži. Získali jsme další důležité kontakty mezi neziskovými organizacemi, které mají aktivity mezi seniory. Další dobrou zprávou je, že se nám podařilo posílit organizační štáb o obětavé a spolehlivé loňské finalistky paní Zdeňku Mócovou a Elišku Volmutovou. Uzavíráme tímto soutěžní ročník 2009 a zahajujeme jubilejní V. ročník oficiální celostátní soutěže EUROBABIČKA 2010.

Redakce
Mediální partneři

Stránky Eurobabička byly vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.