Nacházíte se v archivu stránek. Pro aktuální verzi klikněte zde.
Soutěž €urobabička

Křest DVD z finálového galavečera

Křest Po třech týdnech od finalového galavečera IV. ročníku soutěže EUROBABIČKA 2009 jsme se opět sešli v lázeňské restauraci ve Velichovkách s našimi partnery a příznivci. Hlavním bodem programu byl křest DVD s nahrávkou zábavného soutěžního programu Galavečera Eurobabičky 2009.

Podařilo se nám z autentické nahrávky, trvající déle než tři hodiny vytvořit hodinový koncentrát toho nejlepšího co nám finalový galavečer nabídl. Pro naše příznivce i širokou veřejnost, kteří neměli možnost se tohoto večera ve Velichovkách přímo zúčastnit to je jedinečná možnost jak si alespoň tímto způsobem přiblížit finálovou atmosféru.
Zájemcům můžeme nabídnout tento DVD. Můžete si objednat na redakční adrese. Letošní finále opět výrazným způsobem povzvedlo celkovou úroveň soutěže. Dostavil se i široký zájem sdělovacích prostředků. Zpravodajská aktualita proběhla celostátně na TV Prima. Česká televize - studio Brno natáčela finále do samostaného pořadu o Eurobabičkách. Reportáže vyšly v MF Dnes a celostátně v regionálních vydáních Českého deníku. To opět přispělo k další popularizaci a medializaci naší soutěže. Tímto jsme uzavželi soutěžní ročník 2009 a zahájili přípravy na jubilejní již V. ročník celostátní oficiální soutěže EUROBABIČKA 2010.
• Autor: Redakce • 09. 11. 2009 • 3114 přečtení • Komentáře: 6 • Přidat komentářInformační e-mailVytisknout článek
Novinky
Databáze neobsahuje žádnou novinku.
Editorial
Měsíc od finálového galavečera je vhodná doba pro první vyhodnocení finále i celého soutěžního ročníku EUROBABIČKY 2009. Můžeme zhodnotit, co se dalo udělat jinak a lépe, nabízí se možnost porovnávat a bilancovat právě končící ročník s těmi předchozími. V tomto směru letošní ročník předčil vše, co bylo doposud u nás v soutěži babiček uskutečněno. Do soutěžního ročníku EB 09 se přihlásilo více než jeden tisíc babiček z Čech, Moravy a Slezska. Pro pořadetele to znamenalo enormní zatížení při základním výběru a organizování semifinálových předkol. Zde jsme se navíc setkali s téměř stoprocentní spolehlivostí a disciplinovaností. To vše zákonitě přineslo vyrovnanost a celkovou vyšší úroveň soutěžících. Významně stoupla společenská úroveň a prestiž soutěže. Příjemně nás překvapil zvýšený zájem sdělovacích prostředků, tisku, rozhlasu i televize. To vše přispělo k další popularizaci a informovanosti o naší soutěži. Získali jsme další důležité kontakty mezi neziskovými organizacemi, které mají aktivity mezi seniory. Další dobrou zprávou je, že se nám podařilo posílit organizační štáb o obětavé a spolehlivé loňské finalistky paní Zdeňku Mócovou a Elišku Volmutovou. Uzavíráme tímto soutěžní ročník 2009 a zahajujeme jubilejní V. ročník oficiální celostátní soutěže EUROBABIČKA 2010.

Redakce
Mediální partneři

Stránky Eurobabička byly vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.