Nacházíte se v archivu stránek. Pro aktuální verzi klikněte zde.
Soutěž €urobabička

Oslavme s Eurobabičkou vánoční svátky a Nový rok 2010

Vánoce 2009 Blíží se Vánoce, konec roku 2009. Při této příležitosti bychom rádi poděkovali všem našim partnerům, sponzorům, soutěžícím, přátelům a příznivcům za podporu a spolupráci. Přejeme Vám všem šťastné a veselé prožití vánočních svátků, mnoho zdraví a spokojenosti v Novém roce 2010.

V příštím roce se všichni můžeme těšit na skoro jubilelní pátý ročník naší soutěže EUROBABIČKA 2010. Zatím prozradíme, že se připravuje nový zdokonalený model, který přenese naši soutěž do zcela jiných společenských a kvalitativních dimenzí. Na našich stránkách budete průběžně seznamováni se všemi důležitými informacemi.

Za realizační štáb Eliška a Jiří Volmutovi, Zdeňka Mócová, Vilma Svobodová, Vladimír a Vlaďka Tauchmanovi.

Vánoce 2009 Vánoce 2009
Zde jsou dvě krátká související videa, zde si stáhněte novoroční přání eurobabiček a zde jedno krásné všeobecně platné přání moderátora eurobabičky 2008 a 2009 p. Handla - o úsměvu

• Autor: Redakce • 08. 12. 2009 • 2808 přečtení • Komentáře: 5 • Přidat komentářInformační e-mailVytisknout článek
Novinky
Databáze neobsahuje žádnou novinku.
Editorial
Měsíc od finálového galavečera je vhodná doba pro první vyhodnocení finále i celého soutěžního ročníku EUROBABIČKY 2009. Můžeme zhodnotit, co se dalo udělat jinak a lépe, nabízí se možnost porovnávat a bilancovat právě končící ročník s těmi předchozími. V tomto směru letošní ročník předčil vše, co bylo doposud u nás v soutěži babiček uskutečněno. Do soutěžního ročníku EB 09 se přihlásilo více než jeden tisíc babiček z Čech, Moravy a Slezska. Pro pořadetele to znamenalo enormní zatížení při základním výběru a organizování semifinálových předkol. Zde jsme se navíc setkali s téměř stoprocentní spolehlivostí a disciplinovaností. To vše zákonitě přineslo vyrovnanost a celkovou vyšší úroveň soutěžících. Významně stoupla společenská úroveň a prestiž soutěže. Příjemně nás překvapil zvýšený zájem sdělovacích prostředků, tisku, rozhlasu i televize. To vše přispělo k další popularizaci a informovanosti o naší soutěži. Získali jsme další důležité kontakty mezi neziskovými organizacemi, které mají aktivity mezi seniory. Další dobrou zprávou je, že se nám podařilo posílit organizační štáb o obětavé a spolehlivé loňské finalistky paní Zdeňku Mócovou a Elišku Volmutovou. Uzavíráme tímto soutěžní ročník 2009 a zahajujeme jubilejní V. ročník oficiální celostátní soutěže EUROBABIČKA 2010.

Redakce
Mediální partneři

Stránky Eurobabička byly vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.