Nacházíte se v archivu stránek. Pro aktuální verzi klikněte zde.
Soutěž €urobabička

PŘIPRAVUJEME SE NA FINÁLE

Finále 2009 Uteklo to jako voda, rok se s rokem sešel a opět tu máme finalový galavečer IV. ročníku celostátní oficiální soutěže EUROBABIČKA 2009. Tentokrát se nejlepší babičky z Čech, Moravy a Slezska setkají v příjemných lázních Velichovky. A právě ve Velichovkách v sobotu 17. října od 17 hod. v Lázeňské restauraci může být každý, kdo příjde, svědkem soutěžního klání osmi finalistek a zábavného doprovodného programu. Rád bych připomenul, že do letošního ročníku se nám přihlásilo více než jeden tisíc babiček.

Jako pořadatelé soutěže můžeme konstatovat, že letošní sestava finalistek dává příslib vyrovnaného klání bez jasných favoritek s již tradiční vysokou úrovní. Pozvání přijala řada zajímavých osobností, čímž nebývale stoupne společenská úroveň. Příjemný je zájem sdělovacích prostředků, tisku, rozhlasu i televize. Jsme rádi, že se nám podařilo v dnešní složité hospodářské situaci získat dostatek partnerů, abychom mohli odměnit naše soutěžící a zabezpečit hodnotný doprovodný program. Pro naše stálé příznivce a finálové diváky máme jenom samé dobré zprávy. Finálový galavečer bude opět moderovat pan Pavel Handl, známý ostravský herec a bavič. Na přiložených fotografiích naznačujeme na co se můžete ještě těšit. Pokud si nechcete nechat ujít toto nevšední představení, máte ještě možnost si objednat vstupenky v předprodeji u pořadatelů 491 812 429, 732 573 461.
• Autor: Redakce • 29. 09. 2009 • 3457 přečtení • Komentáře: 0 • Přidat komentářInformační e-mailVytisknout článek
Novinky
Databáze neobsahuje žádnou novinku.
Editorial
Měsíc od finálového galavečera je vhodná doba pro první vyhodnocení finále i celého soutěžního ročníku EUROBABIČKY 2009. Můžeme zhodnotit, co se dalo udělat jinak a lépe, nabízí se možnost porovnávat a bilancovat právě končící ročník s těmi předchozími. V tomto směru letošní ročník předčil vše, co bylo doposud u nás v soutěži babiček uskutečněno. Do soutěžního ročníku EB 09 se přihlásilo více než jeden tisíc babiček z Čech, Moravy a Slezska. Pro pořadetele to znamenalo enormní zatížení při základním výběru a organizování semifinálových předkol. Zde jsme se navíc setkali s téměř stoprocentní spolehlivostí a disciplinovaností. To vše zákonitě přineslo vyrovnanost a celkovou vyšší úroveň soutěžících. Významně stoupla společenská úroveň a prestiž soutěže. Příjemně nás překvapil zvýšený zájem sdělovacích prostředků, tisku, rozhlasu i televize. To vše přispělo k další popularizaci a informovanosti o naší soutěži. Získali jsme další důležité kontakty mezi neziskovými organizacemi, které mají aktivity mezi seniory. Další dobrou zprávou je, že se nám podařilo posílit organizační štáb o obětavé a spolehlivé loňské finalistky paní Zdeňku Mócovou a Elišku Volmutovou. Uzavíráme tímto soutěžní ročník 2009 a zahajujeme jubilejní V. ročník oficiální celostátní soutěže EUROBABIČKA 2010.

Redakce
Mediální partneři

Stránky Eurobabička byly vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.