Ohlédnutí za soutěží Eurobabičky 2008 Elišky Volmutové

Milí příznivci soutěže Eurobabička,

již jsem se definitivně musela smířit s faktem, že moje roční kralování ukončilo zvolení Eurobabičky 2009.V současné době mohu bilancovat, co všechno mi účast v soutěži přinesla.Věřte mi, nebylo důležité zvítězit . Důležité bylo zúčastnit se a být součástí té krásné hry pro dospělé ženské . Prožít spolu s ostatními chvíle plné dobrého humoru,recese a dobré nálady.

Mě samotné přinesla soutěž špetku zdravého sebevědomí,spoustu krásných zážitků,mnoho nových zkušeností a co je nejdůležitější – i několik dobrých přátel.

Přeji všem tvůrcům a spolutvůrcům této milé soutěže hodně dobrých nápadů a energie.

Eurobabička 2008

Eliška Volmutová

 1. Tereza Kornošová napsal:

  Pani Eliška,
  veľmi Vám to slušalo, ako Vás vidím na fotografii.
  Ja som sa prihlásila do súťaže na rok 2011, idem do semifinále l0.9.2011
  do Lázní Poděbrady. Veľmi sa na to teším, ale mám aj trému. Viete mi poradiť ako sa trémy zbaviť ? Ako ste sa Vy dokázali dostať až na vrchol finále? Poraďte mi. Vaša Terézia Kornošová-Szabová z Bratislavy. Mám číslo 1350. email:terezasz@gmail.com. Veľa zdravia Vám prajem a pekné leto !

 2. Eliška Volmutová napsal:

  Milá paní Kornošová,
  do této soutěžě jsem se přihlásila tak trochu z recese a tak jsem ji i brala.Není to soutěž o drahých výhrách,ale o legraci, dobré náladě a potěšení při setkání s novými lidmi. Nemějte proto trému a snažte se to brát jako velkou hru plnou zábavy a legrace. O tom to je a zážitky určitě stojí za to.
  Přeji Vám v Eurobabičce hodně štěstí a odvahy. Mějte se hezky, užívejte léto a bez obav a trémy se těšte do Poděbrad. Budu tam také a už se na Vás na všechny moc těším.
  Eurobabča 2008 Eliška Volmutová

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *