Soutěž Eurobabička 2010 před branami finále

Soutěž Eurobabička 2010 před branami finále

Celostátní soutěž Eurobabička 2010, vyvrcholí finálovým večerem dne 4.2.2011 v Brně.Výtěžek ze soutěže bude poukázán na konto nadace a bude použit na výzkum léčby rakoviny.

Rakovina je závažné onemocnění, které v každém člověku vzbuzuje respekt. Na prevenci a pravidelné zdravotní prohlídky by neměli zapomínat také lidé v seniorském věku. Proto se nadace Rakovina věc veřejná – nadace pro výzkum rakoviny v letošním roce spojila se soutěží Eurobabička, aby společně upozornily na důležitost péče o zdraví v souvislosti s nádorovými onemocněními, a to nejen u občanů, jejichž věk překročil 50 let.

Eurobabička 2010

Z přihlášených žen vzešlo celkem 120 babiček, jež postoupili do castingových kol. V červnu pak na čtyřech místech v republice proběhla semifinálová kola, ze kterých se vždy ze 30 soutěžících volily účastnice finálového večera: 3.6.2010 – Praha, 10.6.2010 – Plzeň, 17.6.2010 – Hradec Králové, 23.6.2010 – Olomouc.

Pro dvanáct vybraných finalistek bylo nejprve připraveno první setkání v rámci Beauty 30.9.2010 v EnergyStudiu Václav Krejčík, kde si semifinalistky užily příjemně strávený den cvičební lekcí powerjógy s Vaškem Krejčíkem, oblečené ve sportovním oblečení od společnosti Werso, pečovaly o ně vizážistky Mary Kay a byly pořizovány soutěžní fotografie pro hlasování o Eurobabičku sympatie 2010.

Následoval semifinálový 3 denní pobyt v Praze (4.-6.11.2010) v hotelu Jalta na Václavském náměstí, na kterém se potýkaly s jednou z finálových disciplín, a to soutěžním medailonkem, kde prezentovaly partnery soutěže, ale hlavně sebe. Také se jim v rámci pobytu věnovali vizážistky Mary Kay, pod vedením Renáty Jiráskové, kadeřnice z Misha hair studia, míry na šaty do brněnského finále jim vzala módní návrhářka Blanka Kaksová. Jeden den s námi strávil i štáb TV Public, který s babičkami a celým týmem Eurobabička natáčel rozhovory. Na oběd se za našimi semifinalistkami přišla podívat i modelka Vlaďka Erbová a slavnostní večeře se účastnil moderátor finálového večera Honza Musil.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *