Dobré ráno s Jedničkou

Do závěrečného finále soutěže EUROBABIČKA 2010 již zbývá několik dní a tak jsme se rozhodli, zapracovat na propagaci a to tím nejefektnějším způsobem. Přijali jsme pozvání na vystoupení v pořadu ,,Dobré ráno s Jedničkou“. V pátek 21. ledna byl pořad věnovám babičkám. Hovořilo se o divadelní inscenaci Babička v divadle Ypsilon, o adoptivních babičkách a další podobná témata. Vlaďka Tauchmanová a Anna Kührová ve svém vystoupení s moderátorem Honzou Musilem pozvali diváky na finálový galavečer 4. února v Brně, dále se hovořilo o minulosti a výhledech projektu EB. V příjemném prostředí, ve společnosti profesionálních moderátorů nás opustily tréma a obavy z živého vysílání. Nejlepším číslem programu bylo vystoupení slavných filmových babiček paní Jany Synkové, Liliany Malkiny a Niny Divíškové. S těmito dámami se možná setkáme na finále.

Záznam besedy v Dobrém ránu s Jedničkou si můžete prohlédnout zde na webu České televize.

Další brněnskou zastávkou byla pracovní návštěva hlavního medialního partnera finále Radia PETROV. Domluvili jsme podrobnosti další vzájemné spolupráce a natočíli obsáhlou upoutávku na závěrečný finálový galavečer celostátní oficiální soutěže EUROBABIČKA 2010.

 1. Miroslav Kořínek napsal:

  Děvčata byla jste skvělá,povídání o babičkách bylo fajnové.Škoda že jsem děděček, ale finále si nenechám ujít a přijedu fandit.
  Mirek

 2. Jana Zahradníková napsal:

  pane Musil zdravím Vás, jste super.
  J.

 3. Jakub napsal:

  Skvělí moderátoři a skvělé bábinky.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *