Finalistka soutěže Eurobabička 2010 Hana Procházková napsala

Jak se připravuji na finále

Raduji se z každého rána, do kterého se denně časně probouzím. Stavím s vnoučaty sněhuláky, cvičím dál oddíl předškolních dětí a rodičů s dětmi, dál se snažím v dramatickém kroužku probouzet v dětech cit a schopnost jej vyjadřovat. A do Brna? Tam se opravdu těším moc – je to město mého mládí a mé celoživotní lásky. Před 50 ti lety jsem tam maturovala na Škole uměleckých řemesel na Husově třídě.  Vím, že Brno je město mladých, město škol a studentů  – tak jim tam trochu pokazíme s EUROBABIČKOU věkový průměr!

.

Další předfinálové “zpovědi” ostatních finalistek najdete na tomto odkazu v rubrice Finalistky se připravují
 1. Jaroslav Bajer napsal:

  “Já se s tebou o sebe rozdělím ” takový pocit mívám z vlídného přístupu Hanky Procházkové při cvičení rodičů s dětmi, na které chodíme s našemi dvěma malými slečnami.

  Děti jí zobou z ruky. Dokáže je nadchnout. Má krásné poslání…

 2. Milá Haničko, přála bych si, aby Tě lidé mohli poznat alespoň z malé časti když ne tak jak Tě znám já.

  Doufám ve Tvé vítězství, které Ti ze srdce přeji.

 3. Jana Řečínská napsal:

  Hezky napsáno, čiší z toho úžasná energie. Tak přeji, ať vydrží i do finále a moc držím palce!

 4. MUDr.Zídková napsal:

  Hanka Procháková je nejen moje velká kamarádka ,ale znám ji již řadu let ze cvičení rodičů a dětí , kam jsem chodila ještě se svými nyní již dospělými dcerami . Ty pokračují ve cvičení již se svými dětmi. Dále se známe z Komise místní samosprávy ,ve které vždy prosazovala akce pro děti , kterým se věnovala celý život i jako ředitelka a zakladatelka MŠ Pohádka .Osud se k ní nechoval vždy příznivě – porodila 4 děti , z nich 2 jí umřely .Jedna holčička v batolecím věku , druhá jako studentka zdravotnické školy . Přesto i nadále na život nezanevřela , předávala ostatním lidem životní optimismus a sílu. Nyní se raduje ze svých 5ti vnoučat , která jsou pro ni a jejího manžela smyslem života .
  A co přeju své kamarádce ?
  Jen to nejlepší . A samozřejmě vítězství v soutěži , které si jistě zaslouží .

  MUDr.Zídková

 5. Míla Kohoutková napsal:

  Haničko, jsi krásný člověk. A co nejvíce na Tobě obdivuji? Dobrou duši, empatii, inteligenci, smysl pro humor, odvahu a v neposlední řadě to, s jakou přirozeností dovedeš vytvořit milé zázemí pro svoji velkou rodinu a ještě si najdeš čas na práci pro druhé a na přátele také nezapomínáš.
  Přeji Ti vítězství v soutěži, máš na to.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *