Hledá se nej Eurodědeček České a Slovenské republiky

V naší nové foto soutěži hledáme toho nejsympatičtějšího dědečka, který je jednak pohledný, ale také vtipný, akční a nezkazí žádnou legraci (to se ještě prokáže). Hrát se bude se vší pravděpodobností o sud piva, jen ještě není jisté jakého. Zřejmě to ale nebude zrovna to z obrázku s hezkou slečnou. To je jen pro vaše namlsání ;-).

Takže dědečkové, hlaste se nám!
Do soutěže mohou dědečky přihlásit vnuci, děti, přátelé, babičky, ale svou fotografii nám mohou poslat i samotní dědečkové. Stačí poslat 3 kvalitní fotografie. U fotografie uveďte jméno dědečka, jeho věk a popisek k fotce. Dále uveďte adresu, e-mailový a telefonní kontakt. Hledáme seniory, kteří mají v době přihlášení fotografie minimálně jedno vnouče. Fotografové, dejte si záležet!

Nyní zvěřejňujeme fotografie prvních pěti odvážlivců a budou doplňováni průběžně dalšími. Posílat přihlášky budete moci až do 20.srpna. Až poté bude spuštěno hlasování. O všem budeme včas informovat.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Přihlaste se buď elektronickým formulářem níže nebo posílejte přihlášku s vyplněnými údaji a přiloženými fotografiemi na email eurobabicka@seznam.cz, případně můžete poslat přihlášku fyzicky s přiloženými fotografiemi na adresu: Eurobabička, o.s., Jaromírova 69, Jaroměř 551 01, tel.: 491 812 429

[contact-form-7 404 "Nenalezeno"]
 1. Klára napsal:

  Chtěla jsem se zeptat, musí to být jen fotky od fotografa, nebo to mohou být i momentky s rodinou a tak. Děkuji

 2. Martina napsal:

  Nojo, to bych toho mého dědu musela k fotografovi nějak dostat,nerad se fotí.

 3. Terka napsal:

  Naše babička zvládla pohovor “hurááá ,dědečkovu fotku jsem poslala,tak u nás bude letos asi dost legrace. Terka

 4. Veronika napsal:

  Dobrý den,

  chtěla jsem se zeptat, do kdy se můžou posílat přihlášky?

  Děkuji za info Gawlasová

 5. Redakce EB napsal:

  Za týden již budou zveřejněny první přihlášení dědečkové a budou doplňováni průběžně dalšími.Posílat přihlášky budete moci až do 20.srpna. Poté bude spuštěno hlasování. O všem budeme včas informovat

  Redakce

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *