Vítěz historicky I. ročníku soutěže Eurodědeček 2011 pan Jiří Šebek z Kuřimi …

… nejenom že na finále převezme svoji výhru, ale také se zúčastní dekorování MISSIS Eurobabičky 2011.

Vážení a milí,

dovolte mi, abych Vám všem touto cestou z celého srdíčka poděkoval za umožnění účasti, přízeň i fandění v nádherné soutěži „ EUROBABIČKA České a Slovenské republiky „ spojené s  EURODĚDEČKEM 2011 .

Byla to další životní zkušenost, kde se skloubila víra se štěstím, pohoda s laskavostí, důvěra s podporou i rivalita se slušností. Jsem velice potěšen a všem moc děkuji, že z tolika úspěšných a odvážných dědečků, jsem právě já tuto soutěž zdárně a v pohodě ustál, umístnil se na nádherném místě nejvyšším – což jsme náležitě oslavili, načerpal nezapomenutelné zážitky i nové přátelství. Láska rodiny, dětí, vnoučat i dobrých lidí je největší bohatství, co si může člověk přát. Děkuji za zkušenost, která obohatila můj život o skvělé lidi i poznání nádherného města Poděbrady s krásnou přírodou.

A Vy, milí organizátoři, milé babičky, těšte se na souboj ve finálových klání. Jste okouzlující, úžasné, odvážné, a i když vyhraje jenom jedna z Vás, pro Vaše blízké jste stejně ta „ NEJSUPROVATĚJŠÍ „ babička.

Vám všem hodně štěstí přeje Jiří Šebek – EURODĚDEČEK 2011

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *