Valná hromada opět vyhlásila nový ročník …

… MISSIS Eurobabička 2012 České a Slovenské republiky.

Jak zvládnout stále stoupající soutěžní a společenskou úroveň soutěže EUROBABIČKA České a Slovenské republiky, bylo hlavním tématem valné hromady ve dnech 5.-6. listopadu na Rozkoši. Venku překrásné podzimní dny, uvnitř pracovní atmosféra.

Úvodem jsme hodnotili právě absolvovaný soutěžní ročník. Ve srovnání s rozpačitým minulým ročníkem 2010 jsme se vrátili k tradičnímu soutěžnímu modelu s regionálními základními castingy, přidali jsme náročné semifinále a vrcholem bylo závěrečné finále, které splnilo všechny požadavky na kvalitní zábavný program.

Program pokračoval dalšími body, se kterými vás stručně seznámíme.

 1. Soutěžní ročník soutěže EUROBABIČKA 2012 České a Slovenské republiky proběhne obdobným způsobem jako ten letošní. Uzávěrka přihlášek do 30. dubna, základní castingy v několika regionech. Pro adeptky soutěže mohu prozradit, že v základním kole budou soutěžit v disciplinách – interpretace vtipu a pěvecké vystoupení bez doprovodu.
 2. Nejdůležitější soutěžní ankety realizovat formou SMS.
 3. Výběr členských příspěvků.
 4. Informace o vyrovnaném finančním hospodaření.
 5. Přijetí nabídky paní Aleny Pagáčové a Terezie Kornošové-Szabové o zastupování projektu Eurobabička ve Slovenské republice.
 6. Posoudili jsme využití originální hudební   znělky složené přímo pro nás.
 7. Posoudili nabídku pana Karla Svobody, kapitána výletní lodi Porta Bohemica o konání semifinále na palubě této lodi při plavbě Českým středohořím.

Více se o průběhu valné hromady můžete dozvědět z přiložené fotogalerie a videa. Na záběrech je vidět prezentace nových soutěžních disciplin pro příští ročník. Ještě dlouho do noci jsme probírali vzpomínky na uplynulé události a náměty pro vylepšení do budoucna.

Pro video klikněte zde.

 1. Fanouš napsal:

  Musím konstatovat, že se s Eurobabičkou opravdu zahřeji, ale u srdíčka.
  Tyto úžasné dámy i celé webové stránky mě dobíjejí energii a cítím se zde skvěle.
  Díky věrný Fanouš

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *