Sestřih finále a znělka Eurobabičky ČR a SR

Chtěli bychom poděkovat zejména těmto partnerům, díky kterým soutěžní a společenská úroveň MISSIS  Eurobabička České a Slovenské republiky stoupá.

Lázně Poděbrady, TV Metropol, Sklárny Bohemia Poděbrady, hotel Bílá růže Písek, Polabské mlékárny Poděbrady, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, město Brno,  Šedesátka, město Ostrava, Radio Blaník, Radio Čas, Radio Petrov.

TV Metropol pro Vás, kdo jste se nemohl finále zúčastnit, připravila krátký sestřih z finále MISSIS Eurobabička 2011 ČR a SR. Spot si stáhněte zde.

Také jsme chtěli veřejnou cestou poděkovat hudební skladatelce paní Vlastě Bachtíkové, která nám jako dar složila pro soutěž Eurobabička tuto znělku: k poslechu zde.

  1. Eliška Lantová napsal:

    Milé a statečné soutěžící, organizátoři, sponzoři a podporovatelé soutěže EB ! Letošního finále jsem se jako divák nemohla zúčastnit, ale v myšlenkách jsem byla s Vámi. Podívala jsem se na setřih finále a muselo to být opravdu hustý, jak říkají mí vnoučci. Je vidět, že babičky si to užívaly a soutěž nabývá stále vyšší úroveň. Blahopřeji babičkám, které vyhrály a i těm, které se zúčastnily – je to fajn pocit, že jste dokázaly něco víc a některé překonaly samy sebe. A o tom ten život je – změna je život a kdo si hraje nezlobí! Máte na co vzpomínat – všechny zdraví finalistka EB 2009 Eliška Lantová.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *