Vážené a milé babičky …

… ano, jste zde správně, na stránkách prestižní a oficiální soutěže MISSIS EUROBABIČKA 2012 České a Slovenské republiky. Naše soutěž je přiměřeně náročná, ale především pohodová a zábavná.

Nyní si můžete odpovědět na několik jednoduchých otázek :

-máte alespoň jedno vnouče ?
-máte smysl pro humor ?
-není pro Vás problém vystoupit před obecenstvem a kamerami ?
-používáte internet ?

Gratuluji, pokud jste si na všechny tyto otázky odpověděla kladně, tak jste to právě vy, která jste splnila základní podmínky pro přijetí do naší soutěže. K tomu ještě prosím vyplňte elektronicky formulář, přiložte aktuální foto, klikněte na odeslat a jste přihlášená. Po odeslání se Vám objeví upozornění, že přihlášení proběhlo úspěšně, pokud jste vše vyplnila správně.

Přihlásit se ale musíte nejpozději do 30. dubna 2012

Pak se budete moci těšit na základní casting, na který Vám pošleme včas pozvánku. Budete zařazena na místo nejblíže Vašemu bydlišti.

Proč se máte přihlásit, co Vám přinese účast v soutěži MISSIS EUROBABIČKA ?

Mimo hlavní ceny a titulu královny babiček , obdrží všechny finalistky pěkné dárky, získáte zdravé sebevědomí, obdiv okolí a veřejnosti, v neposlední řadě dobré přátele a nevšední žážitky.

Přeji Vám hodně úspěchů, aby jste našly v sobě chuť a odvahu se zapojit do VII. ročníku MISSIS EURO babička 2012 České a Slovenské republiky a všem ukázat, že ještě nepatříme do toho ,, Starého železa”, ale naopak.

Manažerka soutěže
Vlaďka Tauchmanová

Přihlašovací formulář:

[contact-form-7 404 "Nenalezeno"]
  1. Marie Plačková napsal:

    Hlasy pro Miladu Winklerovou, protože je naše.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *