Ze soutěže odstoupily…

… soutěžící paní Jiřina Fenclová a paní Jana Beranová. Na jejich pozice postoupily Drahomíra Bártová a Michaela Maxová.
Blahopřejeme.

Občanské sdružení Pomoc bližnímu – Senior klub Louny, pod 9 letým vedením Eurobabičky 2009 Vilmy Svobodové měl patronát nad castingem na Novém Hradě u Jimlína dne 24.5.2012 a zachovává tuto patronaci i nad semifinále na lodi PORTA BOHEMICA v Litoměřicích dne 8.9.2012.

Pro seniory je to veliká čest, že mohou být nápomocni při takové akci nad kterou má záštitu hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová.

Více o všech soutěžících: http://www.eurobabicka.cz/?p=3800


Drahomíra Bártová – Louny
Je ráda v blízkosti příjemných lidí (rodiny, přátel), baví ji vše, co dělá s láskou, třeba i hraní karet či Člověče nezlob se s vnučkou.
Oblíbení herci jsou O. Kaiser a I. Janžurová. Zpěváci Jakub Smolík, Nedvědi, skupina ABBA, Roxette a Chinasky. Písně má ráda jemné, klidné, může být i lidová. Miluje hru na kytaru v přírodě.
Zvířátka jsou pro ni fantastická všechna, pejsek je nejdostupnější.
Co jí chybí ke štěstí? Šťastna je již teď, postrádá jenom stejně šťastného partnera. Směje se každý den a ráda.
Pokud by vyhrála hlavní cenu, tak by s sebou vzala určitě srdíčkového člověka, s nímž by jí bylo hezky.

Michaela Maxová – Dobroměřice
Během školního roku doučuje děti v pěstounské rodině. Jednou za rok jezdí za dcerou, která žije v Anglii. Manžel musí zatím doma vše zvládnout sám. Šest let se kvůli tomu učila anglicky, aby se trochu domluvila. Od září by se chtěla přihlásit na „Univerzitu třetího věku“.
Z českých herců má nejraději R. Hrušínského (nejst.), M. Kopeckého, J. Sováka, R. Brzobohatého, J. Bohdalovou, J. Jiráskovou. Z českých zpěváků nejvíce preferuje K. Gotta a L. Bílou. Ale má ráda i bratry Nedvědy, V. Martinovou…
Ze zvířat miluje psy a kočky – ale hlavně jejich mláďátka, takže spíše štěňátka a koťátka. Jsou ideální k mazlení.
Nejraději se baví vlastní literární tvorbou (povídky, příběhy, fejetony, pokouší se i o román).
Má několik přání, a to především, aby se dokázali více sblížit s rodinou jejího syna a hlavně s vnoučátky. V neposlední řadě, aby jim vyšla „hostitelská péče“, o kterou si zažádali.
Kdo by ji případně doprovodil do Itálie? Asi manžel, a kdyby to (z provozních nebo třeba zdravotních důvodů) nevyšlo, tak její sestra, která jí vlastně asistovala při volné disciplině.

 1. Jarka Janovcová napsal:

  Zdravím všechny, kdož čtou tyto řádky. Moc mne mrzí, že právě tyto , tak nádherné ženy, ze soutěže odstoupily. Opravdu veliká škoda, sympatické, hezké, s krásnými lidskými vlastnostmi. Skromné a přece vystupováním tak bohaté. A hlavně TAKTNÍ a to se hned tak v našem “dravém” světě nevidí. Moc toho lituji, právě s Vámi bych si určitě měla o čem popovídat. Jarka.

 2. EB napsal:

  Paní Fenclová nás požádala abychom všechny soutěžící babičky moc pozdravovali a popřáli za ni všem moc úspěchů v soutěži i v životě. Bude vše sledovat na stránkách a až ji bude lépe, určitě napíše sama.
  Paní Beranová je na delší dobu mimo ČR a semifinále by se nestihla zúčastnit.
  Věříme, že tyto nominované babičky jsou zrovna tak sympatické a schopné se do soutěže zapojit, s některými se znáte jen podle fotek a medajlonků a teprve při semifinále se blíže poznáte.

  Redakce

 3. Jiřina Hanibalová napsal:

  Je mi líto, že tyto dvě dámy musely odstoupit, na druhé straně udělaly nečekanou radost dvěma, které je zastoupily. Přeji všem, těm odstoupivším i těm, které nově nastoupily, radost a pohodu a kousek toho štěstíčka.

 4. Květoslava Kohoutková napsal:

  Milé dámy, babičky, finalistky, přeji Vám všem v soutěži pevné nervy, hodně štěstí,spoustu nových přátel a plno úžasných zážitků. Užijte si to a buďte na sebe pyšní tak, jako jsou všichni Vaši příbuzní a známí.
  Zdravím,Květa

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *