Pojďte si zasoutěžit s námi

Letošní ročník,  jak jistě všichni naši příznivci vědí,  je vyjimečný oproti minulým i budoucím ročníkům. O titul MISSIS SUPERBABIČKA desetiletí byly nominovány ty nejlepší babičky za uplynulé roky. Čeká je velice náročná soutěž, která nemá u nás dosud obdoby. Tato soutěž se již v plném proudu a organizační štáb umožnil všem, kteří měli zájem se soutěžícími řešit jejich úlohy. Mohli jste se zabývat i zpětně všemi, nebo pouze jednotlivými úlohami.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Nejlepší odpověď a vítězkou se stala :

paní Petra Štěpánková,  Hradec Králové 2

Gratulujeme.


9. úloha :

Ale to je pěkné nadělení, vyhrát luxusní pobyt v tatranském hotelu s dvěma bojovnými dinosauřími samci a jak je patrné z oblého bříška na fotce – ještě jedním “zvířetem”. To už se mezitím narodilo a je to velmi pěkný a statný lidský sameček Rostík. Už jednou se stal součástí této soutěže a utržil druhé místo v soutěží Vnouče roku 2011. Je mu to prostě souzeno se na soutěži podílet i retrospektivně.

Těm dvěma pachycephalosaurům vyčleníme jednu z podzemních garáží, aby svými půtkami nerušili ostatní hosty. Aby přišli na jiné myšlenky než jen na vymírání, zabereme si na 2 hodiny/denně tělocvičnu – doufejme, že tam mají boxovací pytle a alespoň dva běžecké pásy. Tam jim dám pořádně do těla a pak je vypustím do wellness centra, aby si udělali matnou představu, že i ráj existuje a je kam se těšit. V jejich podzemní ubikaci jim uchystáme švédský stůl v podobě různého ovoce, travin a různých výhonků. Hotel na nás asi spotřebuje veškerou květináčovou výzdobu…Kdyby náhodou byli samečci zbytečně agresivní, vezmu je ven, užít si trošku doby ledové. Myslím, že se vrátí brzy a velmi krotcí.
No a my s Rostíkem bychom si to velmi užili. Vyzkoušeli bychom všechny možné tatranské sjezdovky a zavzpomínali na Anděla na horách, projeli se známou zubačkou, odmočili “kaštany” a vydováděli se v Tatralandii a notně znavení, ale spokojení se navrátili do hotelu. A protože Rostík miluje dinosaury, určitě ho najdu v podzemní garáži u těch dvou fosilií a já se konečně můžu oddat luxusu nabízenému hotelem. A jak náruživě, to mi věřte.


8.úloha :

Úkolem soutěžící je nechat se vyfotografovat s jakýmkoliv zvířetem. Foto nám zaslat a krátce okomentovat.


…..No tak pánové, tak si to vyhynutí tak neberte, každý tam jednou musí, ale bylo to o fous, Archa Noemova odjížděla včera.


7. úloha:
Babi, až budeš chtít být prezidentem, dám ti svůj hlas, protože děda stále říká že jsi nejchytřejší a že všemu rozumíš. Babičko, pak už by děda u televize nenadával ???


Ano broučku, dědeček, jako první muž České Republiky – manžel presidentky, by se totiž přesunul na druhou stranu obrazovky a zase on by se musel vyjadřovat k ožehavým tématům v naší společnosti. A jak víš, moc rád vstupuje do politických debat a jeho hnacím motorem je vymýtit korupci a korumpovatele. On by v naší politice zafungoval jako neřízená střela V2 při kobercovém náletu. V důsledku by zase on zvedl armádu dědečků z křesel u televize, což by mělo blahodárný vliv na jejich klouby, méně však na jejich vysoký tlak.
A proto je dobře, že mám na dědečka něco jako zbrojní pas a to oddací list a jako presidentka právo veta.
Mám nápad. Na hrad se stěhovat nebudeme, ale až děda zase začne řádit před televizí, můžeš se jít pohoupat na půdu na tu kovovou věc, co se jí říká anténa. Bude to takové naše tajemství

redakce SB 2013

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *