Již zde máme vítězku…

kterou se stala paní Naděžda Preisslerová z Brna. Rozhodovalo se pečlivě a s rozvahou u každé  soutěžící.

Nápady měly  všechny soutěžící výborné, ale  porotu přesto  nejvíce  zaujala  Paní Preisslerová  a to kontrastem mezi svým civilním projevem a ztvárněním důchodkyně. Dokáže si ze sebe udělat legraci, ale i dovede být za velmi elegantní dámu.

Podrobnější reportáž  přineseme ke konci týdne , kde představíme také porotu, která to opravdu neměla jednoduché.

Konec důchodců zejména v Čechách a na Moravě to nebude dlouho trvat. Je to nejenom název nového filmu režiséra Zdeňka Trošky ale také závěrečná úloha pro tři soutěžící babičky v naší internetové anketě, které získaly  po deseti úlohách stejný počet bodů.

Paní Naděžda Preisslerová, Marie Starová a Iva Syrovátková v závěrečném rozstřelu ztvárnily dle svých představ toto téma.

Které se to podaří nejlépe, získá titul JEDRAŽ  MISSIS Superbabička internet 2013 České a Slovenské republiky a od našeho partnera několikadenní pobyt. Že to ani tentokrát porota neměla snadné se můžete sami přesvědčit.

Vítězka bude vyhlášena v nejbližších dnech.


Naděžda Preisslerová :

VŽDYCKY JSOU 2 MOŽNOSTI, JÁ     VOLÍM TU DRUHOU…. BABIČKO, KAM SES TAK VYFINTILA?

MILÁČKU, JEDU PŘECE NA CASTING NOVÉ ČESKÉ KOMEDIE „KONEC DŮCHODCŮ V ČECHÁCH“.ALE BABÍ, TY NEVYPADÁŠ STARÁ, TAKŽE NEJSI DŮCHODCE, ŽE?JSEM ZLATÍČKO, ALE I V DŮCHODU SE DÁ ŽÍT JINAK, NEŽ JENOM NAŘÍKAT. PROTO JSEM SE TAKÉ ZÚČASTNILA SOUTĚŽE

O SUPERBABIČKU DESETILETÍ A JSEM VE FINÁLE.

Marie Starová:

Iva Syrovátková :

 1. Olga Horáková napsal:

  Veselé velikonoce přeji babičkám, ale i všem příznivcům Eurobabičky.

 2. Karolína napsal:

  Opravdu těžké rozhodování, všechny tři babičky jsou úžasné a nápadité, ale pokud bych mohla dala bych svůj hlas paní Marii Starové. Jenom ji tak trochu závidím, že bude mít tak roli ve filmu jistou.

 3. Jitka Roudová napsal:

  Vítězce paní Naděždě Preisslerové moc blahopřeji. Byla vtipná v celé soutěži a prvenství si zaslouží. Krásný pobyt na Jedraži přeje EB 2010.

 4. Iva Syrovatkova napsal:

  Milá paní Naděnko, gratuluji Vám k vítězství a přeji krásný pobyt na Jedraži. Byla to bitva, ale určitě jsme se při tom všichni náramně bavili. Krásné jaro a brzy na shledanou se těší EB Iva.

 5. Naďa Preisslerová napsal:

  Milé BABIČKY – teda, co to povídám 🙂 Milé dámy ve středním věku. Bylo mi ctí s Vámi soutěžit a srdečně děkuji za krásná přání. Všechny jste byly skvělé, smekám klobouk před vtipem a zaujetím, s jakým jste všechny vzaly tuto úžasnou soutěž. Soutěžní otázky byly velmi “fikané”, za což patří velký dík organizátorům soutěže. Přeji všem soutěžícím hlavně hodně zdravíčka, radosti a stále veselou a mladou mysl. Věřím, že se určitě setkáme. Výhry si velmi vážím a věřím, že se všechny sejdeme a spolu se opět zasmějeme. Smích je koření života. Naďa

 6. Plšková napsal:

  Milá Naděnko,
  gratuluji!!!!!! moc a moc. Jak je Tvým zvykem, jela jsi celým “závodem” na plný plyn, ale s rozvahou a se zdravým riskem. Do finále se probojovaly opravdu vyrovnané soupeřky a fandila jsem všem. Ale zvítězit může jen jedna.:-) Pogratuluji osobně v květnu v Brně a samozřejmě, že se těším na setkání se všemi finalistkami. S očekáváním, co si na nás vymyslí za záludnosti naši milí organizátoři soutěže. EB 2011 Alena

 7. Naďa Preisslerová napsal:

  Milá Alenko, děkuji moc za gratulaci a krásná slova. Vážím si toho, zvláště od vítězky Eurobabička 2011. Dovolila jsem si použít fotografii se dvěma úžasnými ženami, a to Tvojí dcerou a Tvojí maminkou – to je pro mne Superbabička. Ještě jednou díky a v Brně se uvidíme.
  Naďa

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *