Na SUPER babičce duo ESCALONA.

Představujeme hudební doprovod, který se postará o dobrou muziku na semifinále SUPER babička desetiletí, na ranči Jedraž.
Prvopočátky ESCALONY spadají do roku 1994, kdy často vyjížděli hrát  do Rakouska. Ve Vídni uváděli celý program a vyjeli také do Naumburgu a  Budapešte.  Zajímavá akce byla v roce 97 v Popovičkách, kde si s nimi zahrál Ladislav Kozderka na trubku – člen České filharmonie, bratranec Laďky Kozderkové a  zde  se také poznali s režizérem Janem Bonaventurou. V Popovičkách je také pochován. Ladislavu Kozderkovi se vystoupení ESCALONY tak líbilo, že mu  museli zahrát na jeho padesátinách.
V roce 1998  otvírali vernisáž obrazů Jiřího Suchého na zámku Dobříš, byl přítomen i kníže Mansfeld.

Hráli a hrají na  významných akcích, kterých se zúčastňují i další  známé  osobnosti.

Budeme se těšit, že i na semifinále SUPER babičky navodí skvělou atmosféru a  písně v podání ESCALONY nás zahřejí u srdíčka.

TROŠKA TROŠKY

Vláďa zpívá Láska na celý život

Chayag de Ecuador

Eurobabička – HYMNA

Pisnicka Jihoceske srdce upravena

  1. Petra Nyklová napsal:

    Jaruška a Pepa= Duo Escalona jsou kámoši jak hrom – to zpíval kdysy Jerry a Tom a protože je známe už řadu let, a svým nejen zpěvem nám zpříjemňují svět. Budějovice a Kladno jsou od sebe trošku víc než kilometrů pár, přesto v roce 2004 a 2011 když se naše děti brali jim oba na svatbě zazpívali.Proto i my jsme “své” eurobabičce drželi obě pěsti a přáli hodně štěstí….Petra a Karel Nyklovi

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *