Semifinále SUPERbabička …

….. se konalo přesně podle plánu ve čtvrtek 4. července na ranči Jedraž u Hoštic na Strakonicku. Za příznivého počasí se sjely všechny soutěžící, realizační tým a také pěkná divácká návštěva . Všichni se těšili na již tradičního moderátora Josefa Aloise Náhlovského, hudební duo Escalona a na dvanáctku našich semifinalistek.

Na programu byly tři discipliny. Po krátkém pohovoru s Pepou Náhlovským přišla tradičně interpretace vtipu, čímž se navodila ta správná soutěžní atmosféra. V dalších disciplínách jsme se trošku vrátili do historie a připomenuli si vytvoření a realizaci reklamního spotu na naše patrnery a módní přehlídku s vlastním komentářem. O tom jak celá soutěž probíhala se mohou návštěvníci našich stránek seznámit na přiložené fotogalerii a určitě mohou litovat, že nebyli přímo v hledišti. Všechny superbabičky si soutěž náležitě užívaly a předvedly maximální výkony za sekundování dokonalého Pepy Náhlovského. Toto soutěžní kolo mělo hlavně rozhodnout o postupujících do závěrečného finalového galavečera. Porota ve složení Vladimír Tauchman předseda, členové Martin Celerin, Václav Zábranský a Míra Pohan měla velice těžkou úlohu, úměrnou mimořádně kvalitními výkony soutěžících. Každá z nich by zářila v běžných ročnících, ale 4. července na Jedraži zůstaly těsně před branami finále Emilie Vránová z Křenovic u Kojetína, Jaroslava Hátlová z Hořic, Eva Přívratská z Prahy a Naďa Preisslerová ze Syrovic u Brna.

Kdo přišel o toto báječné semifinále na Jedraži nemusí smutnit. Může se s letošními Superbabičkami sejít začátkem října na finalovém galavečeru v hotelu Bílá růže v nedalekém Písku.

Mohou se těšit na Zdeňku Mócovou z Doks, Alenu Plškovou z Brna, Renatu Štastnou z Křenovic u Vyškova, Renatu Hlobilovou z Olomouce, Elišku Lantovou ze Šumperka, Boženu Buškovou z Nového Strašecí, Danu Hákovou z Chomutova a Elišku Volmutovou z Heřmanova Městce a také na skvělého Pepu Náhlovského.

Filmový záznam tohoto semifinale budete moci sledovat již za několik dní na našich stránkách.

Závěrem bychom chtěli poděkovat patrnerům semifinálového kola :

Jatky Hradský Strakonice

Květiny Vladimíra Silovská Strakonice

Pivovar Svijany

Granette a Starorežná výroba lihovin

Blancheporte

Cukrovar TTD Dobrovice

Ranč Jedraž

Hlavní mediální partneři : radio Orlík a Jihočeské týdeníky

Kdo chce vědět vše co by měl vědět pravidelně, sleduje www.eurobabicka.cz

Závěrem popřeji krásné léto, mnoho prázdninových zážitků a po prázdninách setkání se Superbabičkami v Písku

 1. Blažena a Honza napsal:

  Po shlédnutí soutěžního programu na Jedraži musíme poděkovat všem Superbabičkám a dalším účinkujícím za skvělé zážitky.

  Blažena a Honza ze Strakonic

 2. Ctirad napsal:

  Pěkné vystoupení. Krásné babičky opět nezklamaly.

 3. Crazy napsal:

  Musela být pěkná atmosféra a pan Náhlovský je jednička.

 4. Pepa napsal:

  Paní zpěvačko, měla byste si dávat více pozor jak na pódiu sedíte. Podívejte se na fotky ☺ ☺ ☺.

  Jinak pěkné.

 5. Baltazar napsal:

  Čeho si lidičky nevšimnete.
  Za chvilku ta fotka vyjde v novinách ne ?
  Na všem se hledá jen bulvár a to hlavně zajímá media.Nebo když někoho zamordují, pak je i Eurobabička hned na titulní straně a v hlavním zpravodajství na Nově.
  Co jsme to za společnost, když na to všichni čumíme a noviny jdou na dračku.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *