Do nového roku s Eurobabičkou…

Starý rok 2013 je za námi a nový 2014 začíná. Všichni při novoročních přípitcích přejeme svým přátelům a známým zejména pevné zdraví, štěstí a spokojenost. K tomu se také upřímně a srdečně připojujeme.
Jen co dozní cinkot sklenic a z podnosů zmizí sváteční lahůdky začíná pro nás přípravné období na další ročník stále populárnější a prestižnější oficiální soutěže MISSIS Eurobabička České republiky 2014. Pro mnohé z Vás byla jistě inspirativní soutěž Superbabička desetiletí. Obdivovaly jsme skvělé výkony, nasazení, smysl pro humor šarm a eleganci soutěžících babiček, možná že by bylo výstižnější je označit jako dámy v nejlepších letech.
V naší soutěži dáváme příležitost Vám všem aktivním babičkám se smyslem pro humor aby sobě i ostatním předvedly co všechno dovedou. Zahájíme regionálními castingy v Praze, Písku, Hradci Králové, Brně, Olomouci a dále na dalších místech dle dislokace většího množství přihlášených soutěžících babiček. Pak bude následovat semifinále a závěrečný finalový galavečer s programem a moderátorem Pepou Náhlovským.
Můžeme Vám slíbit, že úroveň Vašich vystoupení bude stoupat s každým úspěšně absolvovaným kolem a že získáte další dobré přátele mezi Eurobabičkami.
Prvním krokem k tomu všemu co Vám zde nabízíme je přihlásit se do soutěže vyplněním a odesláním formuláře a to nejpozději do 30. dubna 2014. Další informace a podrobnosti Vám rádi poskytneme na emailu eurobabička@seznam.cz a také na redakčním telefonu 722 302 503.
Těšíme se na Vás,
organizační štáb soutěže Eurobabička 2014
 1. Jana Zahradníková napsal:

  Do nového roku přeji redakci hodně pohody,
  šťastné náhody,
  legrační příhody,
  žádné nehody,
  důležité dohody
  a další výhody
  přeje Jana

 2. Shengen napsal:

  Happy New Year – Bonne Année – Felice Anno Nuovo – Een Gelukkig Nieuw Jaar – Prospero Aňo Nuevo – Šťastný nový rok!

  Váš Shengen

 3. CYRIL napsal:

  Mílovými kroky
  chodí Nové roky,
  užívejte každý den,
  nevíte, co maj za lubem.
  Vše jen dobré přeje Cyril

 4. Renata Šťastná napsal:

  Připojuji se k přáním do nového roku – přeji všem hodně lásky, štěstí, zdraví a pohody. Ať respekt k nám či k druhým, slušné chování a ochota pomáhat nás už nepřekvapí, ale stane se součástí našeho denního života.

 5. Eliška Lantová napsal:

  V novém roce ať jste více veselí než smutní,
  pokud přijde stres, tak ho rychle utni,
  veselá mysl je půl zdraví,
  s Eurobabičkou naleznete veselí a s tím i tělo v pohodě,
  tak se babičky hlaste, nenechte to náhodě !
  Vše nej všem přeje Eliška.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *