Další představujeme

Občanské sdružení AKADEMICKÝ KLUB TŘETÍHO VĚKU AKTIV sdružuje  občany starší 50 let a invalidní  občany starší 18 let, kteří se chtějí aktivně zapojit do vzdělávacích, společenských, zájmových  a kulturních akcí organizovaných pro uspokojení jejich vzdělávacích a sociálních potřeb. Posláním sdružení Aktiv je organizovat celoživotní vzdělávání, vzdělávací programy, poznávací a zájmové akce pro občany třetího věku, vytvářet podmínky pro osobní rozvoj a seberealizaci nejen svých členů, ale všech seniorů jihočeského regionu. Kromě kurzů, přednášek a besed, organizuje nebo se zúčastňuje sportovních aktivit, pořádá veřejné výstavy autorských fotografií, výlety a exkurze. Z jeho širokého programu tak vytváří podmínky pro aktivního, sebevědomého a informovaného seniora, které naplňují nejen tělo, ale i duši.

Motto: „Nestárnout, to není jen udržet se, ale pořád růst, pořád získávat.“ T. G. Masaryk


 1. Marie Ludvíková napsal:

  V Klubu si to hezky užíváme i když jako babičky také fungujeme.

 2. Tereza Polanková napsal:

  Nejen, že si to užíváme, rádi se zůčastňujeme všech akcí i jejich příprav, získali jsme tak nové přátele, nové vědomosti, dobře se bavíme a snažíme se abychom nebyli přítěží pro naše děti i vnoučata, abychom jim pomáhali příkladem, že i my senioři se stále máme čemu učit a že díky sdružení Klubaktiv z nás nejsou mrzutí patroni.

 3. Helena Salvová napsal:

  Klub má velmi zajímavé nabídky. Nejsem Budějovická, přesto některé ráda využiju. Dík, Františku, zdravím, Helena S.

 4. Jana Čapková napsal:

  Máme moc fajn Klub Aktiv s nepřeberným množstvím aktivit. Momentálně děkuji Terezce Polankové za úžasný kurz cvičení paměti. Věřte, že moc užitečný a příjemný!

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *