Další v pořadí již osmý…

finalový galaprogram celostátní oficiální soutěže  MISSIS  EUROBABIČKA 2014  České republiky splnil očekávání. Do finále v malebné obci Skřivany u Nového Bydžova se probojovaly náročnými postupovými koly ty nejlepší Eurobabičky z Čech, Moravy a Slezska. Dovolím si je krátce připomenout.  Paní Irena Olšanská z Mladé Boleslavi, Bohdana Bednaříková z Tlumačova, Olga Rácová z Prahy, Elena Várošová z Mohelnice, Blanka Křížková z Hradce Králové, Božena Vaníčková z Mladé Boleslavi a Marie Wolfová z Uhlířova u Opavy.

Ve čtyřech disciplínách – rozhovor na tělo, pečení moravského koláče, volné discipliny a závěrečné módní přehlídky předvedly výkony vysoké úrovně podepřené vysokým nasazením a kvalitní přípravou. Soutěžícím zdařile sekundovala moderátorka paní Zuzana Bubílková svými profesionálními improvizatičními schopnostmi využít každou příležitost k navození dobré zábavy po celý průběh programu. To spolu s vystoupeními soutěžících a hudebním doprovodem dua RELAX bylo odměnováno spontálním potleskem plného sálu. Vše je důkladně zdokumentováno v přiložené fotogalerii a videích.

Strhující průběh soutěžního programu přinesl závěrečný ortel s těmito výsledky
–  nejlepší účastnice nad 65 let – paní Božena Vaníčková

– na třetím místě paní Alena Várošová, druhá se umístila paní Marie Wolfová,
– vítězkou a MISSIS  EUROBABIČKOU 2014 České republiky se stala paní Blanka Křížková.

Blahopřejeme vítězce a zároveň děkujeme všem ostatním soutěžícím za skvělé výkony, kterými přispěly k tradiční vysoké úrovni naší soutěže.

Poděkování našim partnerům :

hejtman Kralovehradeckého kraje,
hejtman Zlínského kraje,
primátor statutárního města Brno
Blanche Porte zásilkový velkoobchod Pardubice
mlýny Voženílek Předměřice nad Labem
TV REGINA
pivovar Svijany
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra

Masokombinát Prantl Žirovnice

Květiny Svobodová Chlumec nad Cidlinou

HFashion– Leder Pellicce
Granette výroba lihovin
radio Čas
hotel Čertousy Praha Horní Počernice
Víno z Patria Kobylí a.s.
klub seniorů Skřivany za vytvoření optimálních podmínek pro pořádání soutěžních akcí.

Eurobabička 2014 končí ať žije Eurobabička 2015

Děkujeme za pozornost všem našim příznivcům, letošní finále bylo skvělou propagací našeho projektu. Věříme, že se jím budou inspirovat další sympatické babičky, které budou mít příležitost sobě i všem ostatním v rámci naší oficiální soutěže prezentovat co dovedou.

Těšíme se na Vaše přihlášky do 30. dubna 2015.

 1. Miroslava napsal:

  Poděkování

  Dobrý den,chtěla bych Vám poděkovat za skvěle odvedenou práci a bezvadnou atmosféru soutěže Eurobabička 2014. Moc se těším na rok 2015 určitě se opět přihlásím.
  S pozdravem Miroslava Pupíková.

 2. Miluše napsal:

  Drazí Vlaďko a Vláďo Tauchmanovi,

  ze srdce Vám blahopřeji k úspěšnému již 8. ročníku soutěže Eurobabička. S vděčností vzpomíná Miluše Pospíšilová (2008)

 3. Krušinovi napsal:

  Děkujeme manželům Tauchmanovým za Eurobabičku.Tato veřejně prospěšná činnost není nikdy doceněna.

 4. Jana napsal:

  Eurobabička mě restartovala. Znamenenalo to pro mě opravdu mnoho,být či nebýt. Vím o čem mluvím.
  Děkuji všem organizátorum za nezištnou činnost.

 5. Richard Fadrný napsal:

  Perfektní babičky, moc se mi všechny líbily. Příští rok přihlásím do Eurobabiček svoji starou a švagrovou.

 6. Lucie Fialová napsal:

  Alena Várošová je nejhezčí, měla vyhrát. Trochu jste se spletli porotci !!!!Ale jinak krásná soutěž, třeba se za 30 let přihlásím 🙂

 7. Marek napsal:

  To jste paní trocu vedle. Tu bych nedal ani na místo třetí.

 8. Miluše napsal:

  Je to soutěž babiček,vítězka byla milá,skromná,dobře si vedla v rozhovoru s paní Bubílkovou. Zrovna tak byla bezvadná usměvavá paní Wolfová.Tady bych možná zaváhala.

 9. Marie WOlfová napsal:

  Paní Miluše děkuji 🙂 Když čtu ta slova chvály, normálně mi leze mráz po zádech…. Samozřejmě v tom dobrém slova smyslu.

 10. Pazdera napsal:

  Paní, nebo slečno Fialová. Podle toho, že se do soutěže přihlásíte tak za třicet let, jak píšete, toho o životě ještě moc nevíte a o kráse už teprve ne. Co je podle Vás krása. Kdo je více namalovaný nebo lépe ustrojený? Naučte se lépe dívat a pak o kráse třeba přednášejte.

 11. Víťa napsal:

  Je příjemné vědět,že jsou i soutěže pro ženy našeho věku.Mě osobně se nejvíc líbila paní Alena Várošová.Byla moc milá,vtipná,přirozená a krásná .Takovou babičku bych přál svým vnoučatům.

 12. Eva Vlasáková napsal:

  Jestli byl někdo vtipný a přirozeně krásný, tak je to paní Křížková. Vítězství si právem zasloužila.

 13. Alena Várošová napsal:

  Pane Pazdera,někomu sluší i šaty z hrabáku a někomu nepomohou ani šaty za tisíce.Měla jsem šaty staré 12 let a krátké z aukra za 250,-Kč.To soudíte z toho,co má žena na sobě a jak vypadá?Vyznáte se vůbec v módě a oblečení?Jak můžete posuzovat člověka z hlediště,videozáznamu,nebo fotografií? Někdo je výraznější,fotogenický a není o nic víc namalovaný jak ostatní.Všechny nás líčila jedna a tatáž vizážistka.A pokud se přírodní krása,která vyvěrá z nitra, snoubí se s čistotou srdce,inteligencí,to je ta pravá krása,která se nedá přehlédnout i když tu léta jsou a budou,tak nikdy nezevšední.Jsem nad věcí…Lidská zloba,závist a záštˇjsou ty nejhnusnější vlastnosti člověka.Je rozhodnuto není o čem diskutovat.Sto lidí,sto různách názorů na babičky.Vítězkami jsou všechny co se do této soutěže přihlásily a došly až do finále.Holky byly jste všechny skvělé a perfektní.Alena

 14. Alena Várošová napsal:

  A ta největší medaile ode mě patří paní Boženě Vaníčkové,bábinko byla jste úžasná šoumenka.

 15. Marie WOlfová napsal:

  Všecky jste byly holky výborné, ale jak píše paní Alenka, paní Vaníčková nás strčila všecky do kapsy 🙂 Taky já jsem ji typovala jako vítězku. Už v semifinále. Přeju všem hezký den a slunko v duši 🙂

 16. Jana napsal:

  Myslím, že pan Pazdera psal o vnitřní kráse, ne vnější. 😀

 17. Alena napsal:

  Hm,hm myslet znamená také něco vědět.Raději si přečtěte 3x komentáře,můj komentář byl snad dostačující.Vnitřní krása se nepozná pohledem a dívám se dokola,ale poznáním člověka,jeho chováním a dobrými vlastnostmi.Pokud Vy,nebo někdo jiný ji pozná,tak musí být moc dobrý psycholog,nebo věhlasná vědma.Přihlaste se do soutěže a pak myslete…..

 18. Alena napsal:

  A ještě něco Jano,vnější krása uvadne,ale ta vnitřní zůstává.

 19. Pazdera napsal:

  Nic jste paní Aleno z mého příspěvku nepochopila.

  Lucie Fialová psala :

  Alena Várošová je nejhezčí, měla vyhrát. Trochu jste se spletli porotci !!!!Ale jinak krásná soutěž, třeba se za 30 let přihlásím 🙂

  Já odpověděl:

  Paní, nebo slečno Fialová. Podle toho, že se do soutěže přihlásíte tak za třicet let, jak píšete, toho o životě ještě moc nevíte a o kráse už teprve ne. Co je podle Vás krása. Kdo je více namalovaný nebo lépe ustrojený? Naučte se lépe dívat a pak o kráse třeba přednášejte.

  Tak si to zde paní Aleno znovu předčtěte, třeba to také pochopíte, když nebudete jednat prchlivě.

 20. Pazdera napsal:

  Ještě k příspěvku L. Fialové
  Alena Várošová je nejhezčí, měla vyhrát. Trochu jste se spletli porotci !!!!Ale jinak krásná soutěž, třeba se za 30 let přihlásím 🙂

  Buď je moc mladá, že o životě opravdu ještě nic neví, nebo je stará a už raději neuvažuje co bude nebo nebude za 30 let a nebo co myslíte ???

  Proč byl příspěvek napsán ? Na to nemusím byt psylologem.

  Už jste mě paní Aleno pochopila?

 21. Jana napsal:

  Proč bych, paní Aleno, měla Váš příspěvek číst 3x, když Vy jste nepochopila moji jednu větu?? Myslím že už jste ukázala svoji vnitřní “krásu” dostatečně.

 22. Jana napsal:

  A mimochodem, psychologie je součást mého oboru.

 23. Józa napsal:

  Vnitřní krása vyzařuje. Buď ji máte, anebo ne. Přečetl jsem si komenáře 3X a musím dodat k příspěvku paní Aleny, že někdy myslet znamená také h.v.o vědět.

 24. Jarda napsal:

  Ale, no tak: byl jsem tam, viděl (a nafotil) babičky zblízka i z dáli, ale fandil jsem hlavně Tauchmanovým, takovou soutěž dát dohromady, to není totiž žádná tento, že ano…
  Na těch kočkách, co jsou pro někoho babičky, se dalo poznat, jestli se takto upravené cítí přirozeně nebo ne, i to se totiž projevilo na jejich vystoupeních. Jinak řečeno – přesně sedělo, že “v čem se cítím dobře, v tom i dobře vypadám”. Bylo by jistě snadné být hvězdou, když se je mladá a navrch Příroda dopustila, nesoudím ani je, ani rozhodnutí poroty.
  Všem soutěžícím to mládí vydrželo dodnes a sláva tomu: obávám se, že mezi námi běhá nepříjemně mnoho podstatně mladších, které to zabalily už před třicítkou a do ničeho takového se nikdy nepřihlásí. Nebo přibývá stejně i těch, které to nezabalily, jen nemají čas na to, abychom je potkávali častěji? Kdo ví…
  V každém případě pokládám na tomto místě diskusi o vlivu dlouhých vlasů na soutěžní pořadí za rozpačitě až zděšeně úsměvnou.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *