Video – rok utekl jako voda…

a opět tu máme svátky vánoční. Ke slavnostním dnům, které nás čekají, patří přát všem jen to nejlepší.

Jsme o rok starší a víc na nás dopadá stres, melancholie a uspěchanost dnešní doby.

Eurobabička o.s. pro Vás připravila a připravuje velký dárek ve formě dobré zábavy, který Vás naladí na tu správnou notu.

Můžete se zasmát a možná i inspirovat k přihlášení do dalšího ročníku.

MISSIS EURO babička 2015.

VIDEO :

VIDEO 1. Týna - Las Palmas napsal:

  Připojuji se k přání jen všeho dobrého, hlavně to zdraví a ať se Euro babičce daří. Na videu je vidět jak jste si to pořádně užili.

  Moc Vás všechny zdraví

  Kanárské Ostrovy – Týna Růžičková

  PS:

  Trochu se teď ochladilo, ale pořád je to kolem dvacítky ☺☺☺

 2. Alena napsal:

  Zdravím z dnešního slunečného dne z našeho malebného městečka.Koukala jsem se na přání k Novému roku a moc se to povedlo.Sice je pravdou,že u toho vánočního stromečku to není tak osvětlené,jak by mělo,ale vychází se z toho,jak to dovoluje prostředí,ale i tak vše hodnotím kladně.Ani jsem tam nekoktala.Práce šikovných ručiček dokáže divy.Videozáznam Převýchova Eurobabiček,vlastně nikdo neměl čas se na něco připravovat,jen v krátkosti se řeklo, o co se jedná a co si každý přiveze na určitou scénku a jelo se na plno. Každý se zhostil svého úkolu zodpovědně a na výtečnou – hrál,jako kdyby to měl nastudované a byli jsme sehrátý tým,včetně našeho pana velitele..Opak je pravdou i když jsme se s některými účinkujícími Eurobabičkami z minulých ročníků neznaly a viděly se letmo,tak jak se říká z rychlíku,vše se vaší zásluhou povedlo na jedničku s hvězdičkou

  .Mějte se hezky v tomto adventním čase Alena

 3. cyril napsal:

  Domníval jsem se, že bylo vše nacvičováno a tak jsem si počítal, co to tak asi stálo času. To jste talentovaní. Bez zkoušky, tomu se mi nechce věřit. Pojmenoval bych Vás ne MISSIS, ale Talent Eurobabička.

 4. Jarda napsal:

  Jsou to babky čiperky ☺☺. Člověk by jim jejich elán až záviděl.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *