Nejlepší babičky přijely…

do Léčebných lázní Bohdaneč v sobotu 29. srpna. Semifinalistky letošního ročníku celostátní oficiální soutěže MISSIS  Eurobabička České republiky 2015 se v kulturním sále utkaly v přímém klání o postup do závěrečného finalového galavečera. Soutěžilo se ve třech disciplinách.

Na úvod krátký pohovor s moderátorkou a interpretace vtipu, následoval úkol rozveselit šíleně smutného prince Bohdana a na závěr módní přehlídka s vlastním komentářem. K dobré zábavě přispěla cimbálová kapela Dušana Kotlára z Liberce a moderátorka Štěpánka Duchková.

Děkujeme všem partnerům za dárky pro naše soutěžíci, Léčebným  lázním Bohdaneč za vytvoření optimálních podmínek pro konání soutěže a věnování  wellnes pobytu  pro vítězku ankety o nejsympatičtější babičku 2015. Panu Radkovi Malinovi mnohokrát děkujeme za  vstřícnoct a ochotu při konání soutěže.

Nyní již finalistky mají pouze několik týdnů aby se řádně přípravily na závěrečný finalový galavečer, který se bude konat v sobotu 26. září v Lázních Teplice nad Bečvou s Josefem Náhlovským. Zveme všechny naše příznivce na vyvrcholení soutěžního ročníku.

Letošní finalistky :  Jana Mikulcová z Luhačovic,  Dana Křížovská z Malšic u Tábora, Alena Jeřábková z Hodonína, Ivana Jarolímková z Ústí nad Labem,  Zdeňka Vítková ze Židlochovic u Brna,  Ivana Baná z Uherského Brodu a Jana Tomadl z Vídně.

Zde ke  shlédnutí video záznam ze semifinále :


Semifinále objektivem pana Jarolímka


 1. Alena Jeřábková napsal:

  Všem nám to tam sluší:-)

 2. Ivana napsal:

  Ano Ali, souhlasím :-)Myslím, že jsme si to všichni náležitě užili, já určitě :-). Velké poděkování manželům Tauchmanovým a všem ostatním, kteří se podíleli na organizaci této bezvadné akce! Paní Štěpánka byla moc šikovná, milá, přátelská a usměvavá! Škoda, že nepřijely Mirka s Renatou – zdravím Vás!

 3. Dana napsal:

  Byly jste všechny úžasné, nádherná atmosféra, krásné prostředí! Moc se mi tam líbilo.

 4. Jirka Tausch napsal:

  Napětí, očekávání, překvapení, muzikantský kumšt, legrace, pestrost škály vtipu a humoru, krása, šarm a elegance, radost i zklamání, nadšení i rozčarování, naplnění představ a …. Postupují všechny co na semifinále dorazily – finále bude tedy velmi náročné a nenechám si tu zábavu ujít. Oceňuji pečlivou přípravu soutěžících a přeji jim hodně štëstí a ūspěch, který si zaslouží. Všichni se dobře pobavili. Bylo to příjemně strávené odpoledne.

 5. Jana z Vídně napsal:

  Ahoj děvčata, opravdu jsme si to báječně užily. Škoda jen, že nebylo víc času uklidnit nervy ohnivou vodou, viď Ivčo? Jsem ráda, že jsem se setkala i s Danou a Ivanou – tak teď nemeškat čas a vrhnout se na přípravu finále. Obrovský dík manželům Tauchmanovým, všem členům poroty a dalším členkám za pomoc při organizaci.
  Pane Tauschi, Vám poděkování za nádherné ocenění a doufám, že Vás i na finále nezklameme.

 6. Ivana Baná napsal:

  Danuško, ale i ty jsi byla bezvadná, klidně si to můžeš přiznat 🙂
  A Jani, večer v kempu byl suprový, i koupání při úplňku bylo 🙂 a vody bylo dost! Věřím, že po finále bude času dost to všechno probrat
  i zážitky z Bohdanče 🙂
  Pane Tauschi, pěkně jste to napsal, díky.

 7. Jana napsal:

  Ahoj holky, zdravím z Luhačovic, doufám, že už se začínáte připravovat na finále. Díky všem organizátorům a porotě za hezké odpoledne. Doufám že bude tak hezké i finále. Jana

 8. Jana napsal:

  Ivusko,doufam,ze jste si to vsichni nalezite uzili! 🙂 Drzim palce i u nohou,at to vyhrajes! :-)papa Jana 🙂

 9. mirka napsal:

  Strašně vám všem závidím, jak jste si to užili,mám slzy v očích když koukám na fotografie a jen z nich je znát, že to muselo být fantastické. Bohužel mě toto léto trochu zlobilo zdravíčko, ještě v sobotu ráno jsem myslela, že to zvládnu,ale nakonec jsem to vzdala. Moc vám všem držím palce. S pozdravem Mirka Pupíková.

 10. Ivus napsal:

  Krasny den preji vsem.
  Bylo to super, proto tolik diku tady nachazime.
  Vsem preji odpocinek, relax a skvely novy naboj do finale.
  Mejte se jak nejlepe umite.

  Ivca

 11. Ivana napsal:

  Miri, je to škoda, žes nemohla být s nama, ale zdraví je jen jedno, znám to u nejbližších. Zato napřesrok to roztočíš na 100%! Teď se soustřeď na sebe ať jsi brzo FIT!! Čao!! Iva B.

 12. Zdeňka Vítková napsal:

  Dobrý den, konečně se i já dostávám k tomu, abych tady také reagovala. Dva dny před semifinále se narodila moje druhá vnučka Amálie, včera už jsem si ji i pochovala. Dnes začal školní rok pro Liama /již šestá třída/. K tomu semifinále, takže jdu z emocí do emocí. Teprve na fotografiích vidím, co se na podiu i pod ním odehrávalo. Bylo to pestré a věřím, že finále bude ještě zajímavější. Přejeme Vám všem krásné “babí” léto. Zdenka a Liam

 13. Ivana napsal:

  Jejda, Mirko, až teď, jak to čtu, tak jsem uvědomila, že jsem Vám jaksi automaticky tykala, tak se omlouvám! Iva B.

 14. Iva Syrovátková napsal:

  Milé Eurobabičky, podle fotografií jste si soutěžní odpoledne jistě náležitě užily. Díky manželům Tauchmanovým pokračuje další ročník této bohulibé soutěže, kdy se na babičky nezapomíná, dostanou prostor se projevit a přesvědčí nás o tom, že s nimi můžeme i nadále počítat v jakékoli situaci. Jen tak dál, vždyť humor je lék. Přeji vám i Vlaďce a Vláďovi s jejich spolupracovníky, mnoho dalších úspěchů a zážitků, a ať jako vždy vyhrají všichni zúčastnění. Srdečně zdraví bývalá EB Iva Syrovátková z Hradce Králové.

 15. Eliška napsal:

  Moje milé babičky,bylo to bezvadné odpoledne plné legrace a dobré zábavy.Už se moc těším do Teplic nad Bečvou.
  Váš Karlos III.

 16. Petr Mašek napsal:

  Tak jem si říkal, nic lepšího než doposud bylo, již nemohou pořadatelé mezi bábinkami najít.
  A ejhle, to se nám babičky vybarvují. A když si k nim ve finále ještě představím pana Náhlovslého, jedinečné, bezva zábava,smekám předevšemi.Jste jediněční,originální,no prostě super akce Eurobabička.

 17. Jana z Vídně napsal:

  Milý pane Mašku, myslím, že můžu mluvit jménem všech pochválených babiček – soutěžících. Vřelé díky za Vaši krásnou pochvalu. A doufám, že Vás na finále nezklameme. Jana Tomandl.

 18. Kratochvílovi napsal:

  Bezvadná sestava babiček, favoritky máme hned tři, tak uvidíme. Moc se na finále těšíme.

 19. Fandové napsal:

  Líbí se nám také paní Křížovská, mohla by zopakovat tu scénku, jak se stala miminem. Moc se nám to líbilo, přijedeme Vás podpořit na finále. Tak držíme palce.

 20. Kamil napsal:

  ….um,odvaha,smysl pro humor, atraktivita a mohl bych jmenovat dálší přednosti, které soutěžícím rozhodně nechybí.

 21. Alen napsal:

  Pozdrav pro všechny skvělé EU babičky.Držím vám palce ve finále,tak se děvčata snažte!!Ať zvítězí ta nejlepší a i když nevyhrajete,vítězkami jste už všechny,protože jste suprové baby.

 22. Naděžda Ryšavá napsal:

  Souhlasím s Alen, jste skvělé, suprové, držím pěsti.

 23. Ctirad napsal:

  Bezva baby. Sadil jsem se která to vyhraje, tak jsem napnutý jak kšandy.

 24. Pepan napsal:

  O co jste se vsadil. Pochlubte se.

 25. Ctirad napsal:

  o bečku piva. Dám vědět.

 26. Alena Jeřábková napsal:

  Pane Ctirad, tak doufám, že tu bečku vypijete s přáteli:-). Nebo na to budete sám? 🙂

 27. Ctirad napsal:

  ..nejraději bych s vítězkou.☺☺☺

 28. Jana z Vídně napsal:

  Pane Ctirad,ale aby byla vítězka ta, kvůli které jste napnutý jako kšandy.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *