Končí jedna kapitola….

…..  a další začíná.

Představujeme Vám účastnice soutěže o SUPER babičku desetiletí České republiky 2017.

Více než deset let působil v naší společnosti fenomén  MISSIS  EURO BABIČKA.

Byla to především soutěž pro aktivní babičky nejenom z České republiky. To, co se ve svých počátcích zdálo jako pokus skromně obnovit projekt magazínu Květy a TV Prima, se postupem času stalo uznávanou oficiální soutěží, kterou prošlo více než tři tisíce babiček. Jenom to, že hlavními postavami soutěže jsou dámy v nejlepších letech je důvodem, proč se netěší takové přízni sponzorů a sdělovacích prostředků jako stereotypně bezduché pořady s podstatně mladšími protagonistkami.

Když se ohlédneme do naší historie, musíme vzpomenout na spousty soutěžících babiček, kterým jsme dali možnost realizovat naplno svůj smysl pro humor, šarm a eleganci. Měly možnost vystupovat před vyprodanými sály po boku známých osobností.

Euro babička již patří historii, věříme však, že může vzniknout jiná, další a třeba úspěšnější podobná soutěž.

Připomeňme si zde úplné počátky soutěže Eurobabička  v přiložené  fotodokumentaci. 1. Jana Mikulcová napsal:

  Dobrý den.Deset let je v životě člověka dost dlouhá doba, aby mohl bilancovat.Nadšená práce organizátorů soutěže Misss Eurobabička dala desítkám žen zažít pocit vyjímečnosti, nová přátelství, sebevědomí a radosti i v pokročilejším věku. .V dnešní době, kdy se klade důraz na mládí, krásu, karieru a peníze je to záslužná činnost, která není vždy po zásluze doceněna. Jak jinak si vysvětlit malý zájem sponzorů a medií. Většinou pro mladé je móda, hudba, tel. pořady , ale na hodnoty jako zkušenost,potřebnost, rodina, děti, vnuci, se pozapomíná.Toto jsme všechno mohly najít v soutěži babiček, kde jsme mohly uplatnit také smysl pro humor, eleganci, vkus a své záliby. Jsem ráda, že jsem se mohla této soutěže zúčastnit a děkuji organizátorům, za jejich desetileté snažení . Jana Mikulcová Missis Eurobabička 2015

 2. Stanslav napsal:

  Když jsme byli malý, byla jen ČT1 a 2, pak stv 1 a 2 a těšíval jsem se na vánoce, bylo na co. Teďka co máme programu nad hlavu, je to o ničem.
  Na tomto webu vzniklo cosi, co mi připomíná právě to, na co jsem se těšíval jako děcko. Nespouhlasím s ukončením. Prosím pokračujte!! Byla by to opravdu škoda. V médiích běží devadesát procent USSA filmů,seriálů, a zpívají se americko anglické písně!!!?? Proč se teda platí to umělecké bahno, když na takové krásné akce nejsou peníze ???

 3. Petra napsal:

  Nic nového pod sluncem. Jako každý rok a přes celý rok. všechno jen opakovat do zblbnutí diváku. Nakonec televize v česku docílí jen toho, že to divák vypne, otevře si víno, nebo uvaří svařák a bude poslouchat koledy, nebo pujde na procházku stránkami Eurobabičky, kde je tak příjemně.

 4. Marie WOlfová napsal:

  A, prosím vás, co je to ta televize? 🙂

 5. Olga Rácová napsal:

  Maruško, ty jsi vtipná, vím, že toto zařízení doma nevlastníš. Jenže, kdyby do tohoto zařízení pouštěli přenos finále Eurobabičky, tak si ji určitě pořídíš, protože tohle je show u které se musí každý zasmát, i kdyby nechtěl. Tak si tu legraci uděláme samy a samy si ji užijeme. Už se na všechny moc těšíííím

 6. Alena Jeřábková napsal:

  Maruško, televize je taková krabice anebo placka na zdi, na které je knoflík :-). A ten, když zmáčkneš, tak se to zapne a jdou tam filmy anebo seriály, které stojí většinou za prd :D. Já si tu krabici pouštím většinou jako zvukovou kulisu 😀

 7. Alen napsal:

  Takové malé zamyšlení za moji osobu i nad celým štábem EU.Eurobabička mne vlastně nastartovala být aktivní babičkou,díky za ni.Budou mne provázat ty nekrásnější vzpomínky.Určitě násedující název Super babička nebude o nic horší,ba naopak máme tu babičky,které si dokázaly,že něco umí a nebojí se veřejně vystoupit.Laťka je opravdu hodně vysoko.
  Musím se vším souhlasit s janou v prvním příspěvku krásný komentář,jen Ti Jani musí odporovovat v jednom bodě.Domnívám se a mohu to ze zkušenostśti potvrdit,že desetiletí,je příliš krátká doba na to,co všechno redakční štáb a organizátoři museli podstoupit a zvládnout.Jejich cesta byla taky trnitá.Deset let je pro nás smrtelníky,jen proběhnutí mezi kapkami deště.Určitě budete se mnou souhlasit.
  Milé ženy,babičky a dámy,musely jste v životě najít odvahu něco udělat i něco ztratit,aby jste si dokázaly,že se umíte těšit z maličkostí i ze vzpomínek a aby jste skutečně našly to svoje štěstí,musely jste si především věřit.Určitě vám všem nominované babičky něco nového předvedou,zabaví vás a určitě vás diváky nezkalamou.Udělat,něco pro ostatní a pro sebe je hodně těžké.Ale co je těžšího? Litovat potom,že jsme něco mohly udělat a neudělaly?
  Nevěřte, neexistují žádná náhodná setkání.Každý člověk v našem životě je buď testem,nebo darem a přátele si každý vybírá sám.
  Na závěr moje velké díky patří taky jen a jen organizátorům,nebýt jich snažení,by žádná soutěž nebyla.Také mě těší,že jsem se mohla této tak zajímavé akce EU zúčastnit a reprezentovat ji svoji maličkostí.
  Ať žije nová soutěž SUPER babička!!!
  Vstříc nové a ještě lepší SUPER BABIĆCE!!!!

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *