U Cellbes najdete vše, co hledáte…

Nebaví vás únavné obíhání obchodů, zkoušení oblečení pod nelichotivým světlem a sáhodlouhé fronty u pokladen? Máte radši všechno pod jednou střechou a bez spěchu? V tom případě je Cellbes ideálním partnerem pro vaše nákupy.

Díky pár kliknutím můžete mít oblečení, bižuterii, kabelku, obuv i bytové doplňky. V sortimentu módního e-shopu švédské značky Cellbes naleznete kvalitní dámské, pánské a dětské oděvy, ale také vybavení pro váš útulný domov. Krásným a praktickým kouskům za skvělé ceny vážně neodoláte. Jednoduše si vyberete svoji velikost, a pokud by vám náhodou oblečení nepasovalo, jednoduše jej buď vrátíte, nebo vyměníte za jinou velikost.

Cellbes zútulní také váš domov. Ať už sháníte základní domácí potřeby nebo ráda kupujete krásné doplňky pro svoji kuchyň, dekorace nebo textil do domácnosti, na stránkách www.cellbes.cz si rozhodně vyberete.

U Cellbes si vyberete i v případě, že nemáte zrovna míry modelky. Cellbes vás přesto naprosto bez problémů oblékne. Nabízí totiž, jako jeden z mála prodejců na trhu, oblečení až do velikost 64 a pozor! Nutno dodat, že i v outfitu větší velikosti budete vypadat skvěle, protože Cellbes je zkrátka trendy a zároveň nadčasová móda pro každého.

Akční slevy, výprodeje a zajímavé nabídky jsou samozřejmostí, takže určitě neváhejte a sledujte stránky  www.cellbes.cz

24. června 2017 proběhlo semifinále soutěže Superbabička 2017, jejíž generálním partnerem je právě švédská módní značka Cellbes. Ze semifinále vzešlo za účasti Heleny Novotné ze společnosti Consortio Fashion Group, která zastupuje značku Cellbes v České republice, sedm finalistek. Společnost Cellbes vymyslela pro finalistky disciplínu, ve které se budou muset obléci podle vylosovaného tématu. Témata jsou různého charakteru, jako například Vyrážíme na houby, Procházka po lázeňské kolonádě, Romantický víkend ve Vídni. Paní Novotné jsme se zeptali na několik otázek:

1. Proč se Cellbes stalo generálním partnerem soutěže Superbabička 2017?

Cellbes je švédská nadčasová móda, která je velice oblíbená mezi ženami 40 let a více, která vyniká kvalitními použitými materiály a výběrem oblečení i ve větších velikostech pro různé typy postav. Výhodou je možnost objednání si oblečení přes počítač, bez návštěvy kamenných prodejen, což oceňují zejména starší zákaznice. Zastáváme názor, že i babičky si zaslouží vypadat v každém věku elegantně a přitom za rozumné peníze.

2. Která ze semifinalistek byla Vaší favoritkou a proč?

Měla jsem dvě velké favoritky: Naděždu Preisslerovou a Marii Wolfovou – z obou přímo čišela pohoda, humor a hravost – prostě takto si představuji „dospělou“ ženu plnou elánu, který rozdávají svému okolí. Být dítětem v takové rodině je radost.

3. Které z témat disciplín ve finále je podle Vás nejnáročnější?

Jsou to dvě zcela protichůdná témata:

Romantický víkend ve Vídni a Jdeme na houby stylově

4. Které z témat finálové disciplíny byste si přála vylosovat Vy, pokud byste byla finalistkou Vy?

Procházka po lázeňské kolonádě

5. Na co se mohou těšit ženy v podzimní kolekci Cellbes?

Květiny, grafické vzory a čisté linie, zvířecí potisky, paisley, jemné krajky … tyto nádherné vzory prostupují celou naší podzimní kolekcí. Prohlédněte si naši nabídku v tlumené barevné paletě přírodních tónů zvýrazněnou nádhernými odstíny romantické starorůžové, přes fialovou až elegantní petrolejovou.

Jednoduché, pohodlné a lehce kombinovatelné kousky pro běžné nošení i slavnostní příležitosti.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *