Dobrá zpráva pro příznivce soutěže pro…

Dobrá zpráva pro příznivce soutěže pro aktivní babičky

Královéhradecký kraj – Vladimír Tauchman – Letos se uskuteční unikátní ročník s názvem Cellbes Superbabička desetiletí České republiky 2017. Do tohoto ročníku byly vybrány nejlepší…

https://www.novinky.cz/vase-zpravy/kralovehradecky-kraj/nachod/4966-46766-dobra-zprava-pro-priznivce-souteze-pro-aktivni-babicky.html

Ráda bych pozvala širokou veřejnost na zábavný soutěžní galavečer, ve kterém budou nejlepší babičky soutěžit o titul CELLBES SUPERBABIČKA DESETILETÍ  ČESKÉ REPUBLIKY 2017. Večerem bude provázet pan J. A. Náhlovský a o dobrou muziku se postará Nová Galánečka.

Pro ty, pro které slovo babička něco znamená, si přijdou na své. Protože se zde předvede atraktivních dam – babiček zrovna 7.
Obzvláště  spokojeni budou milovníci anekdot, scének, písní, nebude chybět ani módní přehlídka od švédské značky CELLBES. No prostě galavečer dobré zábavy i napínavého klání soutěžících. Závěrem se dočkáte i korunovace královny babiček.

Doporučuji všem, aby si tento zábavný program nenechali ujít a včas si rezervovali vstupenky na tel. čísle : 722 302 503

CELLBES  SUPERBABIČKA  2017  se koná  již v sobotu 30. září  od  19 hodin !!!


 1. Ctirad napsal:

  To teda čumím, to bude zase bombas.

 2. Petr Kulhánek napsal:

  Andrej Babiš je skvělý člověk, podporuje důchodce, rodiny, moc si ho vážím a těším se, že ho na finále uvidím. Vítězka dostane super cenu, to je bomba.

 3. Vera Novakova napsal:

  Hezký večer vam všem. Velmi rada bych se jako eurobabička zučasfnila,ale po smrti maminky se nemohu tak daleko od tatinka vzdalit, uz chodi jen s pomoci. Vsem vam drzim palce.a zdravi BOKY JAKO SKRIN

 4. Iva Baná napsal:

  Ahoj Věruško, NENECHÁVEJ všechno jenom na sobě! a NEBOJ SE požádat o pomoc, vím o čem mluvím, je to náročné, ale není to neřešitelné!!
  Zkus to, přijdeš chvilku na jiné myšlenky, pobavíš se a načerpáš novou energii od super babinek 😉 Hodně sil! pa I.

 5. Daniela napsal:

  Kde bych si to oblečení mohla objednat??? Je to perfektní. Nikde to nemohu najít.

 6. Ctirad napsal:

  ..já Vám pošlu svoje trenky. To by nestačilo?

 7. Majka Wlčica napsal:

  Ctirade trenky stačí. Jistě budou trošku větší, ustřihnu rozkrok a mám bezva triko na sport. :-)A budu honit parádu 🙂 Pěkný večer!

 8. Majka Wlčica napsal:

  Věruško zdraví Tě Boky jako skříň 🙂 Ivanka má s tou žádostí o pomoc pravdu. Přijeď mezi nás, budem se moc těšit a ráda Tě poznám 🙂

 9. Majka Wlčica napsal:

  Jéé, pan Babiš bude na finále??? To by bylo super! To se mi pak může podepsat do kroniky 🙂

 10. Ctirad napsal:

  Ale Vlčica,to si ustřihnete to nejlepčejší:-)

 11. Marie WOlfová napsal:

  Ctirade, prd to nejlepší! Kdybych rozkrok neustřihla, jak bych pak ty trenky přetáhla přes hlavu? Ha?

 12. Ctirad napsal:

  Jak jste na to Vlčica přišla? Já nosím pouze tanga.Ledaže byste si ráda vypucovala zubní mezery☺ ☺ ☺

 13. věra nováková napsal:

  zdravím všechny, bohužel opravdu přijet nemohu, jsem ráda,že jsem se mohla této prima soutěže zúčastnit, ” nabilo mě to” na dlouhou dobu, poznala jsem prima lidičky a snad někdy ahoooj. zdraví “bok jako skříň ” hodně úspěchů všem ve finále. Bojujte, stojí to za to.

 14. Majka Wlčica napsal:

  Ctirade, dobrý nápad. U nás se říká tangám tri niti v riti, a tak jesli použiju dentální nit nebo tu z vašich (doufám čistých) tang, vyjde to na stejno. Otázka je, co příjde levněji. To víte, my osamělé vlčice musíme myslet ekonomicky.:-) Pěkný večer!

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *