Stále ještě mají…

Stále ještě mají ženy 50+ do konce dubna příležitost hlásit se do soutěže Dáma roku. Soutěžící vybrané porotou se představí zde, ve své video prezentaci. Položili jsme jednomu z porotců dvě otázky pro ty, které snad ještě váhají.

Co byste vzkázal ženám, které by se chtěly přihlásit, ale nemají dost odvahy?
Aby neměly obavy, není to o tom jak je člověk hezký, ale hlavně o tom, co má u srdce. Je lepší se zapojit a prožít to a vzpomínat, než to neprožít a sedět doma.

A celkově, jak vnímáte soutěže krásy?
Já si myslím, že hezká žena ať je ji 20 nebo 60 musí být vidět. Když už je vidět, tak má větší možnosti, protože hezkých a chytrých je docela dost a když se nikde neukážete, tak přeci jenom ty šance něco dokázat nejsou tak velké.

Nabízí se tu  příležitost starším ženám, tak by ji měly využít. Disciplíny, které pro dámy připravujeme budou zábavné, ale nemusí se obávat, že by utrpělo jejich ego.


  1. Josef napsal:

    Nikde nevidím, ani neslyším reklamu na Eurobabičku, nebo Dámu roku. Na každou pitomost je omílaná reklama stále do kola, ale moje babička vždycky říkávala, že když bylo zboží špatné a nešlo na odbyt, tak se na něj dělala v novinách reklama a hloupí lidé na to skočili! A dodávala, že dobré zboží se chválí samo…Mnohokrát jsem si na její slova vzpomněl, než jsem se naučil na jakýkoliv druh reklamy nereagovat! Není totiž nikdy nad vlastní zkušenost! Už je mi jasné, proč se vám hlásí stále další a další soutěžící bez reklamy.

    Jste jiní , vyjímeční. Hodně zdaru !

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *