Děkujeme všem za…

Děkujeme všem za došlé přihlášky. Porota našich partnerů byla tentokrát přísnější a vybrala dámy jen ty opravdu nej, o kterých je přesvědčena, že budou pro  tuto soutěž vhodné a budou ji bravurně zvládat.

Stejně, jako se vyvíjíme my sami, nemůže ani tato soutěž zůstat stále ve stejném pojetí. 10 ročníků MISSIS Eurobabička ukázalo, že hledat pouze mezi babičkami tu nejatraktivnější a veškerou pozornost soustředit pouze na finálový večer, není ideální směr, kterým se chceme ubírat.

Spousta příznivců na akci pohlíželo, jako na odvozeninu „České Miss“ a někdy skrytě, jindy neskrývaně, očekávali požitky, které jsme jim nemohli a ve své podstatě ani nebylo naším cílem poskytnout.

Ročník Dáma roku 2018  vidíme úplně někde jinde. Sám život nám připravuje spoustu situací a v tomto duchu bude i tato soutěž.

Které dámy byly vybrány budeme zde postupně představovat na videu, které si každá pro vás osobně připravila.Jako čtvrtá se vám představí paní Olga Rácová :video:Jako třetí se vám představí soutěžící  :

video:Jako druhá se vám představí paní  Zdeňka Vítková :
Jako první se vám představí paní Jaroslava Rockenschaubová :