Super Dámy ČR…

přivítá hotel Vyhlídka.

Nominovány byly:

Eliška Volmutová, Zdeňka Táborská, Eva Přívratská, Naděžda Preisslerová, Renata Šťastná, Božena Bušková, Alena Plšková, Marie Starová, Květa Kohoutková, Jaroslava Hátlová, Hana Matějková, Eva Matoušková, Růžena Polesná, Soňa Šedivcová, Jitka Mošovská, Ilonka Šnorychová, Iva Syrovátková, Ivana Baná, Marie Wolfová a Renáta Hlobilová.


Více v rubrice  :  http://www.eurobabicka.cz/?p=21797


Letos se budou  rozdělovat Ceny ředitele Eurobabička z.s . Cílem je vyzdvihnout konkrétní osobnosti, které svou prací, výkony či aktivitami představují či představovaly významný přínos pro projekt Eurobabička z.s.


Přátelská společnost, bohatý program,  soutěže o pěkné ceny,  to vše pro vás chystá Eurobabička z.s. hned začátkem prázdnin a to ve Wellness hotelu Vyhlídka, která se nachází v klidné lokalitě nad městem Náchod, v těsné blízkosti turistických a cyklistických cest. Hotel Vyhlídka je 30 minut chůze od centra Náchoda.

Popis

Hotel Vyhlídka je součástí příjemného uzavřeného komplexu s vlastním parkovištěm. V restauraci a na zahradní terase si můžete vychutnávat chutné pokrmy české a mezinárodní kuchyně. Na přání jsou pořádány večírky s grilováním. Wellness zázemí zahrnuje bazén se slanou vodou i finskou a bio saunu. Můžete se těšit také na kulečník a minigolf.

Příjezd v sobotu 4. července odpoledne a rozloučení 6.července v pondělí po snídani.


Máte se na co těšit. ☺ 1. Božena Bušková napsal:

  Těšíme se na shledání Buskovi

 2. Eliška napsal:

  Moc se těšíme na setkání se všemi, chyběli jste nám. Eliška Volmutová a Jirka

 3. Zdenka napsal:

  Zdravím všechny.
  Moc se na Vás všechny těším, už aby byl červenec….
  Popovídáme, zavzpomínáme, zasmějeme se….to je to co nám všem ve všedních dnech moc chybí.
  Děkuji Vlaďce a Vláďovi za nápad.
  Zdeňka Táborská

 4. Naďa napsal:

  Jééé, holky, to je prííma. Doufám, že nám do toho nic a nikdo nevleze. V případě, že všechno klapne, moc se na Vás těším. Srdečně zdravím z Brna a děkuji Vladěnce a Vláďovi za nominaci. Vážím si toho. Pravda je, že jsme společně strávili krásné chvíle.Díky.
  Naďa Preisslerová

 5. Renáta Hlobilová, Olomouc napsal:

  Děkuji Vlaďce a Vláďovi za nominaci. Jsem ráda, že si znovu mohu připomenout krásné chvíle prožité s váma, holky.Roky ubíhají, vnoučátka rostou…a my stárneme???! To přece nedopustíme! Každá správná EU babička ví, že věk stáří nedělá. Těším se, že zavzpomínám a popovídám si se všemi, které znám – a ty co neznám, ráda poznám. Nashledanou v létě, těším se na vás.

 6. jaroslava napsal:

  Zdravím soutěž Eurobabička,kdy jsem v roce 2011 v Poděbradech soutěžila.Mám krásné vzpomínky.

 7. Jaroslava Hátlová napsal:

  Děkuji Vladce a Vláďovi že jsem se mohla zúčastnit soutěže Eurobabička a mám krásné vzpomínky na prima děvčata.

 8. Iva Baná napsal:

  Všechny zdravíme a moc se těšíme na netradiční veselý víkend!
  Často a rádi vzpomínáme nejen na soutěž, ale i na super silvestr 😉
  Věříme, že to vyjde.
  Iva a Zdenek

 9. Květoslava Kohoutková napsal:

  Vážení organizátoři, milé dámy. Bude mi ctí se zúčastnit tohoto setkání
  Vás všech, kteří jste v životě něco dokázaly. Ráda vzpomínám na své první soutěžení Eurobabičky v roce 2010 s Nadací – Rakovi,věc veřejná. Bylo to neskutečné setkání babiček z celé republiky. Užily jsme si to díky manželům Tauchmanovým, kterým patří poděkování.Těším se na Vás. Vaše Květa

 10. Eva Matoušková napsal:

  Krásný den všem,
  moc se na Vás na všechny těším! Velké díky manželům Tauchmanovým, že jsem byla nominována, moc si toho vážím. Tak se zase všichni sejdeme! Hurá!!! Zdraví vás Eva

 11. Eva Přívratská napsal:

  Děkuji Vlaďce i Vláďovi, že jsem pozvána na určitě super prožitý víkend. Ráda přijedu a zavzpomínám na krásně prožité dny, když jsem se sama zúčastnila jako soutěžící v r. 2010 /moc se na Vás těším, Květuško a Boženko/ i na dny, kdy jsem zasedala v porotě dalších ročníků.
  Zdraví Eva

 12. Olča napsal:

  Zdravím všechny babičky, které se zúčastnily soutěže Eurobabička,také samozřejmě Vláďu s Vlaďkou, protože bez nich by tato soutěž plná legrace upadla v zapomnění. Ráda se zúčastním setkání se známými i neznámými babičkami a připomenu si nezapomenutelnou atmosféru soutěže.
  Tak v létě naviděnou Olča

 13. Eliška Lantová napsal:

  Hlavní dík za všechny ty zážitky patří manželům Tauchmanovým, bez kterých by to nebylo. Moc děkujeme za zážitky

 14. Eliška Lantová napsal:

  Moc ráda na soutěž EB vzpomínám. Bylo to v r. 2009 a na konkurs mě tenkrát doprovázel můj 5 letý vnuk. Ve finále zase vnučka a tak máme stále na co vzpomínat. Těším se na shledání. Zdravím všechna euro děvčata. Tím myslím babičky šikulky. Které se účastnily soutěží.

 15. Zdeňka Vítková napsal:

  Vše nominovaným blahopřeji ♥

 16. Majka Wolfová napsal:

  Zdravím všechny správné babičky i Vlaďku s Vláďou a už se moc moc těším na setkání! 🙂 Na Olinku, Na Ivanku, Elišku, Marušku a další i na ty, které ještě neznám, ale ráda poznám 🙂 Silvestr v Bystřici byl ten nejhezčí, co jsem kdy zažila. Jsem přesvědčena, že “Setkání v červenci” bude taky báječné 🙂
  Pěkný večer a děkuji za pozvání 🙂
  Majka

 17. Hana Novotná napsal:

  Milé krásné dámy,
  děkuji z celého srdce manželům Tauchmanovým za nominaci a za možnost se na Vás všechny těšit. Proto všem dámám, které umí a dokáží si svůj život užívat: ZDAR!
  Moc se na Vás těším, Vaše Hana :o)

 18. Ilonka Šnorychova napsal:

  Vážení manželé Tauchmanovi,mám velikou radost,že jsem pozvaná se sejít s Vámi v Náchodě a prožít krásné chvíle i s eurobabičky.Věřim a těším se na krásný výkend, který pro nás obětavě připravujete a společně prožijeme.Mam krásné vzpomínky na rok 2019 kde jsem vyhrála Dámu roku. Byla to super atmosféra i když trochu vyčerpávající.Ale přeci jsme ještě holky čupr a musíme něco vydržet.Všechny moc zdravím a těším se.Ilonka MOST

 19. jitka napsal:

  Děkuji za pozvání, ráda se zúčastním.

 20. Iva Syrovátková napsal:

  Milí Tauchmanovi, moc děkuji za prima nápad ještě se sejít se šikovnými babičkami,které si umí užívat života a za vaše pozvání do této skvělé party. Určitě si to všichni bezvadně užijeme a já se začínám těšit. Známé babičky zdravím a těším se se všemi na osobní kontakty.Krásné dny všem, srdečně zdraví Iva.

 21. Renata (Super babička desetiletí 2013) napsal:

  Milé babičky, všechny vás srdečně zdravím z Brna a jsem moc ráda, že se potkáme v takovém úžasném místě (jak jinak, když vybírají milí Tauchmanovi) a zažijeme zase něco výjimečného, netradičního, na co budeme vzpomínat hodně dlouho. Čas letí jak voda, pojďme se tedy opět sejít, pobavit a třeba i zavzpomínat. Legrace přece musí být……….
  Moc se těším.
  Mějte se krásně!

  Malá ochutnávka:
  Povídají si Google, Facebook, Wikipedie, internet a elektřina.
  Google říká: “Já všechny najdu!!!”
  Facebook: “Já všechny znám!!!”
  Wikipedie: “Já všechno vím!!!”
  Internet: “Kdyby nebylo mě, tak tu nejste!!!”
  Elektřina: “Tak se všichni uklidníme…”

 22. Růžena Polesná napsal:

  Milí Tauchmanovi, velice vám děkuji za nominaci a za možnost příjemného setkání. Těším se, že si to všichni patřičně užijeme.

 23. Soňa Šedivcová napsal:

  Zdravím Vás všechny a děkuji Vlaďce a Vláďovi za pozvání na jistě úžasný víkend v Náchodě. Těším se na Vás všechny, které znám a Ty co neznám ráda poznám

 24. Marie Starová - Frýdek - Místek napsal:

  Velký pozdrav, milé babičky.

  Nesmírně si vážím Vlaďky a Vládi za jejich krásný projekt pro dámy v elegantním věku. Musím jim poděkovat za nominaci. Ani ve snu mě nenapadlo, že budu moci prožít víkend v Náchodě. Třešnička na dortu má být dostaveníčko s 🙂 ” EU BABIČKAMI “. Mám krásné vzpomínky na setkání s Vámi a těším se i na ty, které ráda poznám. Jsme důkazem toho, že jsme hodny takové pocty prožít společně víkendové šou. Starší věk je jen číslo. Posílám pěkný úsměv a radost. Móóóc se těším na vás všechny.
  S úctou Marie Starová

 25. Ilonka Šnorychova napsal:

  Vážené eurobabičky a manželé Tauchmanovi. Po delší době Vás zdravím.V nelehké době i mě postihlo,že bojuji s koronavirusem už 10 dni.Byla bych rada co je v plánu na červenec plánováno kdyby se dalo uskutečnit.Nemam teď vůbec žadny přehled o zprávách.Zdravim Vás všechny a přeji hodně sil.EU babička 2019

 26. Jaroslava Hátlová napsal:

  Zdravím Vás všechny z Hoříc.
  Přehoupli jsme se do měsíce dubna a oslavili jsme tak nějak jarní svátky,každý po svém.Vzpomínkami na své přátelé a doufali,že jsou všichni v pořádku.
  S naději,že vše se časem vrátí pomalu do normálního života,abychom se děvčata
  mohli spolu setkat a popovídat si v příjemném prostředí ve Wellness hotelu v Náchodě.
  Poděkovat Vlaďce a Vladimíru za tuto akci co pro nás všechny připravily.

 27. Alena Plšková napsal:

  Milá Vlaďko a Vláďo, milé spolusoutěžící , kamarádky,
  i já si velice vážím nominace, ale reaguji mírně opožděně 🙂 S Vlaďkou i Vláďou sice v kontaktu telefonickém, ale doba březnová nás zřejmě všechny posunula některé pracovně a zřejmě většinu z nás do hlídací a opatrovací polohy. Takže já pracovala, šila a opatrovala…..nějak nezbyl čas přispívat na naši stránku (mluvím za sebe).
  Takže se těším, že vás všechny uvidím, zavzpomínáme, zhodnotíme, že děti a vnoučata neuvěřitelně rychle rostou, stárnou a my jen zrajeme a radujeme se.
  Těším se
  Alena

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *