Vyhodnocení…

Připravili jsme pro vás internetovou soutěž ve spolupráci s Českou televizí,

,,O NEJVESELEJŠÍ ROUŠKU“.

Nejprve bychom touto cestou chtěli poděkovat České televizi, která v této nelehké koronavirové době  prostřednictvím nového kanálu ČT3 podpořila seniory. Pořady pro pamětníky, seriály, soutěže, rady i nápady…. no prostě nám všem toto pomohlo v těch nejtěžších chvílích, kdy jsme takřka nemohli ani ke svým rodinám, vnoučatům.

O vítězce rozhodla regionální redakce České televize Hradec Králové. Zaujala je zejména pracnost a nápaditost.


1.místo a hlavní cenu získala rouška č.12 paní Elišky Volmutové z Heřmanova Městce.

2.místo získala paní Jaroslava Hátlová č.5

3.místo získal pan Pavel Kratchvíl č.2


Reportáž ze soutěže ,,O NEJVESELEJŠÍ ROUŠKU”  připravujeme.


___________________________________________________________________


V čem soutěž spočívá?


Zhotovíte ručně nebo na šicím stroji, dle vašich možností, veselou roušku.

Rouška musí mít veselý výraz.

Zhotovenou roušku na někom z rodiny vyfotografujte, můžete i sami sebe a fotku pošlete na redakční email eurobabicka@seznam.cz . Nezapomeňte připsat jméno a vaše bydliště, abychom v případě výhry vám mohli zaslat cenu.


Všechny zaslané fotografie roušek budou postupně zveřejňovány zde :
Fota roušek posílejte od 10. května do 10. června 2020.


Budeme se těšit, že se zapojí také Eurobabičky, které již v průběhu let prokázaly svoji kreativitu, dále Dámy a gentleman roku i naši příznivci.


Máme připravené pěkné ceny za 1. 2. a 3. místo.

Tak neváhejte a ukažte, že se dokážete orientovat v této hektické době.


 1. Květa napsal:

  Zdá se,že žádná vláda se lidem nezavděčí.Naší vládě někteří lidé nadávají,že udělala,, zbytečná” opatření proti šíření koronaviru,teď,když vidí,že tady máme jen přes 200 zemřelých a v Británii zase určitě dávají vinu vládě i zdravotníkům,že neudělali všechno proto,aby nezemřelo tolik lidí,kolik zemřelo.Stejně ale je stále naše vláda nejlepší ze všech.Ale taky my všichni,že jsme se o sebe postarali s rouškama a dodržovali jsme určitá opatření.Nejhorší to teď ještě mají v těch okresech,kde slavili MDŽ a byl mezi nimi jeden nakažený a potom asi 30 lidí z oslavy to rozneslo do okolních vesnic/Litovelsko/ a v těch okresech,kde mají pendlery do Německa,kde mají taky hodně nakažených.A přesto už by zase spousta lidí nejraději courala přes hranice.Nemůžou to vydržet ani jeden jediný rok.
  Proto seďte na zadku a udělejte něco pro tuto společnost. Třeba i tím, že se zapojte se do této soutěže,, O nejveselejší roušku”, ať po ulících začneme vídat veselé roušky. Zapojím se též a moc se těžím, že nás bude hóóódně!!!

 2. Jiří Čaban napsal:

  Jenom bych rád věděl kolik turistů nás obohatí o viry, které si přivezou ze svých prázdninových cest. Naše vláda určitě není ta nejlepší v klání s aktuání pandemií. Jistě tato katastrofa dopadla na některé státy drastičtěji než na nás, ale je ještě více států, které to vše zvládly lépe a bez tragických dopadů na ekonomiku.
  Jinak souhlasím s paní Květou, na dovolenou pojedu na samotu u lesa a budu se inspirovat nejlepšími soutěžními rouškovými modely k pobavení hajného a jeho jelenů, zajíců,divočáků apd.

 3. Eva napsal:

  Tak co Eurobabky, jdeme dotoho? Snad nás humor ještě neopustil.

 4. Libor napsal:

  Pozoruji z povzdálí, že soutěž musí být a jak jinak v této ponuré době, stylově s rouškami. Líbí se mi model číslo 11 – Tom, provedením roušky a výrazem očí, to nemá chybu.

 5. Ctirad napsal:

  č.8 moje krevní skupina.
  Do hospody jedině, s rouškou prdlavkou povinně.

 6. Majka Wolfová napsal:

  Ponurá doba??? Nikdy jsem si líp volna neužila, jak v čase koronaviru! Takový klid všude, žádný shon, s vnučkama jsme lítaly po lese, chodily na dlouhé procházky… Pohoda, klídek, nechci se rouhat, ale takového koro-volna víc 🙂 Nejvíc se mi líbila semknutost a solidarita lidí. Jsem hrdá, že jsem Češka!

 7. Majka Wolfová napsal:

  … a roušky jsou hezké a nápadité všechny 🙂

 8. Šnorychova Ilonka napsal:

  Eliško moc Ti blahopřeji k vitězstvi roušky.Vypadáš moc hezky.Ilonka

 9. Eliška napsal:

  Ilonko, děkuji za blahopřání. Tvar roušky přímo vybízel k motýlovi, při tvoření jsem se krásně “vyblbla”. Eliška

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *