Paní Naďa nám poslala…

Paní Naďa  poslala zvukový spot, který nám nahráli ve své rodině, na odreagování všem v současné složité době.

Věříme, že Vás nejenom pobaví, ale určitě se někteří zde i najdou.

Příjemný poslech  zde: Distanční výuka první třídy


Se svým pozdravem přichází moderátorka paní Šťepánka Duchková. V domácích studiích se již vytvářejí hodnotné příspěvky do našeho Silvestrovského programu.


Již 15 let pořádáme soutěže pro aktivní babičky. Bohužel ročník 2020 nemohl být z důvodu coronaviru uskutečněn, proto jsme se rozhodli uspořádat alespoň bezpečného Silvestra 2020 a to na webu Eurobabička.


Všichni protagonisté kteří se zapsali do historie projektu  nám budou k tomuto účelu posílat krátká videa, ve kterých natočí humorné scénky, vtipy, zpěv i proslov do nového roku. V redakci vybereme nejlepší a vytvoříme zábavný program.

Zpojili jsme také moderátory, kteří moderovali některý z výše uvedených ročníků a přispějí tak do programu trochou vzpomínek, nostalgie, které k našemu věku již patří.

Videa přijímáme do konce listopadu.

Je mezi námi mnoho těch, kteří jsou uvězněni doma a naše stránky jim umožňují být ve spojení se všemi, s kterými jim bylo dobře a nelze se v dohledné době sejít pří žádné akci, nebo soutěži.  Proto se těší na náš zábavný program.

Video:

 1. Kamil Bureš napsal:

  Tak mi připadá jako bychom si v současné corona epidemii libovali a užívali si ji. Není to však žádná legrace, stále přibývají pozitivně testovaní, vážně nemocní a také bohužel zemřelí. Nemůžeme plně spoléhat na různá vládní opatření a na přetížené zdravotnictví. Přitom by stačilo málo a to aby se každý choval zodpovědě podle zdravého rozumu. To znamená neriskovat, používat ochranné pomůcky a myslet pozitivně.

 2. Jana napsal:

  Pane Kamile, co tím chcete říct? To, že většina lidí covid zlehčje a chová se jako by byl nějaká chřipečka, to je pravda. Ale jak to souvisí s tímto článkem? Tady nikdo nic nezlehčuje. Tady se každý snaží pouze přijít na jiné myšlenky a to ZODPOVĚDNĚ, proto se scházíme online na stránkach a ne na společenských akcích.

 3. Kamil Bureš napsal:

  Paní ale spíše mladá slečno Jano, díky takovým jako jste Vy jsme ve srabu v jakém jsme. Nechápu proč máte hloupé výhrady k mému příspěvku. To co k čemu v něm veřejnost vyzývám je jediné východisko ze současné situace a proto mám naléhavou potřebu se takto vyjadřovat všude a za všech okolností pokud je to možné. Až celá společnost pochopí a bude se mojí výzvou řídit, budeme mít vyhráno. Přeji mír v duši.

 4. Jana napsal:

  A to se mám zasmát, nebo urazit? Vždyť jste mě vůbec mepochopil. Já sedím s rodinou doma na zadku, na nákup chodím jednou za 14dní s rouškou a vlastní desinfenkcí a můžu za tuhle situaci? Kdyby bylo po mém,tak opatření ještě zpřísním… Já jen nechápu, proč píšete, že Vám připadá, jako bychom si v součastné epidemii libovali.

 5. Veronika N. napsal:

  Distanční výuka přesně jako u nás 😀 😀 😀 Jéeee to máš bratříčka? Nee to je sestřička, bráška by nenosil na bodýčku Hello Kity 😀

 6. Šnorychova Ilonka napsal:

  Veselost a chuť do života musi být i když je tento rok velký problem.Ja jsem mela obrovskou radost v listopadu 2019 když jsem vyhrala eorobabičku damu roku..Letos mam špatný rok,prodělala jse v prvni vlně,středně těžký covid 19 a k tomu ještě legionelu bacil.Mam trvalé nasledky dodnes.Zitra budu operovana utrhla se mě šlacha na palci ruky.A mam rada legraci,život.Také i když nam to koronavirus v leťe neumožnil se sejit na dýchánku,budu čekat a těšit se na dalši shledani.Ilonka

 7. Eliška napsal:

  Nedá mi to,abych nereagovala na připomínky pana Bureše.Myslím, že si nikdo v corona epidemii nelibuje. To, co vidím ve svém okolí, poukazuje na zodpovědný přístup většiny lidí, kteří se snaží dodržovat všechna doporučená i nařízená opatření.Rozhodně to však neznamená, že budu kapitulovat, zavřu se někde na samotě v horách a jídlo si nechám vozit vydezinfikovaným robotem.Život jde dál a humor v něm nesmí v žádném případě chybět. Takže myslete pozitivně a hodně zdraví v novém roce.
  Eliška V.

 8. jitka napsal:

  Milý pozdrav od Štěpánky Duchkové, Ilonce Šnorychové blahopřeji k Babičce roku 2020 Ústeckého kraje a všem pohodu a zdraví. Jitka Mošovská

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *