Milena Liptáková


Milena Liptáková

Milena Liptáková

     

Je mi 66 let, mám tři vnoučata, rodinný dům se zahradou a zvířátky. Pečuji o nemohoucí 89 letou maminku.

Obdržela jsem cenu SEN SEN za záchranu několika lidských životů.
Starám se o zdejší vesničku (údržbu a úklid v obci), pořádám koncerty v kapličce.

Organizuji s obci výlety a další akce pro seniory. Při módních přehlídkách v dobových modelech vystupují i děti.


Jaroslava Kovářová


Jaroslava Kovářová


Jaroslava Kovářová


Jaroslava Kovářová

 1. Liptakova Milena napsal:

  Ahoj, tahle pani je moje maminka. Podporte ji svym hlasem. Je to ve sve podstate porad mala holka, ktera je pro kazdou legraci a ve svem zivote ukazala ze ji nic nedokaze zastavit 😄 ( a to ve vsech smerech )

 2. Dobrá duše napsal:

  Vážení přátelé,
  paní Milena Liptáková je dobrá duše v tom nejlepším slova smyslu. Bydlí v malé vesničce Úlovice (patřící pod Městys Ročov), pro kterou do slova a do písmene dýchá. Všichni ji znají, nejen proto, že byla několikrát v novinách, kde se psalo o jejím statečném boji po vážné nehodě, ale zejména proto, že je stále aktivní, pomáhá lidem a pečuje o okolí.
  Je dlouholetou členkou zastupitelstva, drží slovo, je přátelská a kamarádská, ráda pomáhá. Stará se o rybník, kapličku, čistotu na návsi, připravuje ve spolupráci s obcí kulturní akce (je členkou kulturní komise), pomáhá i lidem v okolí.
  I přes moře zájmů si zachovává stále optimismus a klid. Doma pečuje o maminku, které bude již 90 let, ráda se setkává s vnoučátky a její radostí je pěstování například barevných brambor či malin a chování drobného zvířectva. Aktivní je také na Facebooku a píše pravidelně do obecního zpravodaje, kde má vlastní rubriku “Střípky z Úlovic”.
  Milena je prostě kamarádka, jak má být! A proto je pro mě jasnou favoritkou Vaší soutěže. Dobré srdce totiž opravdu má!.
  Ing. Vojtěch Václav Pour
  starosta Městys Ročov

 3. Komentář od syna Václava napsal:

  Mamka je hodný a milý člověk. Osoba, která by se pro nás rozdala a je krásným příkladem toho, že i s málem se dá dát hodně! Pro svou rodinu by se rozdala. Vždy pomůže, když je třeba, ale i když není… Velmi se zajímá o stav druhých (někdy až příliš) “smích”.

  Dalšími slovy: společenská, pro každou legraci, pracovitá, energetická, proaktivní atd. atd. 🙂

  Naše mamina!

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *