Do uzávěrky přihlášek soutěže EUROBABIČKA 2010 zbývají 4 týdny

Zájem o spolupráci s naší soutěží projevili další významní medialní partneři, proto jsme prodloužili uzávěrku přihlášek do 15. května 2010.

V letošním ročníku jsme zavedli několik zásadních změn. Ustanovili jsme Eurobabička občanské sdružení, které je řídícím orgánem projektu. Od letošního roku spolupracujeme s Nadací rakovina věc veřejná – Nadace pro výzkum rakoviny, protože bychom rádi pomohli dobré věci, jakou jistě vývoj nových protinádorových léčiv je.

Několik základních informací k soutěži. Na webových stránkách jste si jistě všimly mapy, kde jsou vyznačena místa s termíny jednotlivých soutěžních castingů. Do základních castingů budou pozvány vybrané soutěžící babičky, které budou zápolit o dvanáct míst v podzimním semifinále. To proběhne formou třídeního soustředění v Praze v hotelu Jalta na Václavském náměstí. Bude se jim věnovat cvičitel powerjogy Václav Krejčík, ujme se jich vizážistka Mary Kay Renata Jirásková, míry na šaty do brněnského finále jim vezme přední česká módní návrhářka Jiřina Tauchmanová a jak se s elegancí pohybovat na podiu poradí modelka Vlaďka Erbová.

Do brněnského finále postoupí 10 nejlepších, které se utkají o titul Eurobabička 2010. Na finalistky budou čekat přiměřeně náročné discipliny v zábavném finálovém galavečeru, kterým bude provázet moderátor Honza Musil. Budete mít možnost se s ním setkávat ve všech předchozích fázích soutěže. V doprovodném programu vystoupí řada známých populárních osobností. Očekáváme tradiční zájem sdělovacích prostředků. V hlavní roli však budou naše soutěžící babičky, které před celým národem ukáží co všechno dovedou. Všechny finalistky obdrží hodnotné dárky od našich partnerů. Vítězka získá mimo jiné luxusní týdenní pobyt pro dvě osoby v jižních Čechách a po celý rok si bude užívat titul Eurobabička 2010. Součástí slavnostního večera bude dražba korunky vítězné babičky. Výnos z dražby a zisk ze vstupného bude poukázán na konto Rakovina věc veřejná – Nadace pro výzkum rakoviny.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *